25 січня Стефану Григоровичу виповнився 71 рік!
Дорогий пане Стефане! Дорогий колего!
Щиро вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного щастя, наснаги у роботі.
Вже 12 років Ви є директором нашого сайту. За цей час «Кобза» зміцніла і завоювала прихильність серед читачів в усьому україномовному світі. Ваша заслуга у цьому непереоціненна. Адже саме Ви своєю мудрістю, добрим словом, своїм професіоналізмом, а також, в неостанню чергу, своїми фінансами допомогаєте редакції виконувати її високу місію, знаходити вірні редакторські рішення щодо освітлення тих чи інших подій у житті діаспори, а також допомогаєте орієнтуватися у непростих реаліях сучасної Росії (адже, як сказала Анна Ахматова західним лівакам-інтелектуалам: «Щоб зрозуміти атмосферу Росії, потрібно кожен день слухати радянське радіо»). Без Ваших зусиль наш сайт не відбувся б у тій якості, в якій нас знають наші читачі, адже саме Ви своїм інтелектом і досвідом додаєте нам багатогранності, енергії і збалансованості.
Бажаємо Вам, дорогий наш колего, міцно тримати кермо «Кобзи» і неухильно вести наш корабель, через рифи і підводні течії, через політичні бурі, до тої України, яка не полишає нас у наших мріях. А це, перзе все, Україна - демократична, правова, національно свідома і процвітаюча.
Слава Україні!
Редакція «Кобза - українці Росії»
На світлинах: Професор Стефан Григорович Паняк, директор сайту. Професор Стефан Паняк на ювілейному вечорі (крайній зліва пан Щербина). 2012 р. Василь Коломацький, головний редактор, 2012 р.


