Герб Каменець-Подільського районуТа про добрих земляків-хмельничан в столиці Російської Федерації

У відповідь на публкаццію на сайті “Кобза-Українці Росії” http://kobza.com.ua 12 червня ц.р. матеріалу “Українське обличчя Кубанського козачого хору” в редакцію надійшов електронний лист з Хмельниччини. “Шановний пане Андрію! Ваш сайт дав можливість дізнатися про відому людину Росії, батьки якої є вихідцями нашого маленького, але дивовижного подільського села Китайгород. Це Анатолій Лізвінський. Мене цікавить доля людей, які залишили з різних причин свій рідний куточок, їх долі.

Тому звертаюсь до Вас, пане Андрію, з проханням. Чи не можете Ви допомогти мені відшукати тих, хто живе в Росії або іншій країні і має родинні звязки із селом Китайгород Камянець-Подільського району Хмельницької області?

Метою цього пошуку є вивчення і дослідження діаспори села. Особливо буду вдячна за зв’язок із Анатолієм Володимировичем Лізвінським.

Люба

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановна пані Любо!

До народного артиста Російської федерації, полковника Кубанського козачого війська Анатолія Володимировича Лізвінського Ви можете звернутись через контактний мейл сайту Кубанського козачого хору: Отдел зарубежных связей: Тел.: +8 (861) 255-75-03, 262-35-99, факс: 268-31-47

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У Москві створено регіональну громадську організацію вихідців з Хмельницької області. Її президент – пан Тимошишин Михайло Лукич, тел. 7 (495) – 981- 35-11, голова правління організації – пан Косарик Валентин Кузьмич: тел. 698-33-39, 8-916-900-83-32 (моб.), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Я телефонував Валентину Кузьмичу і він сказав мені, що у них в громаді більш ніж 10 московських хмельничан з Камінець-Подільського району. Звертайтесь, будь ласка, до своїх земляків в столиці Росії – вони з задоволенням прийдуть Вам назустріч і допомогу.

З повагою,

Андрій БОНДАРЕНКО,

головний редактор сайту “Кобза-Українці Росії”

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Герб Камінець-Подільського району.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка