Вербиченька (Нижнєкамськ)

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нових успіхів і щастя  у ваші родини, тепла, добробуту й МИРУ!

Хай ангели несуть новини гарні!
Хай радість загостить на ваш поріг!
Всі Ваші справи хай не будуть марні!
А сум і смуток вкриє білий сніг!

Людмила Найденко
та все Товариство «Вербиченька»,
місто Нижньокамськ (Татарстан, РФ)

Митрополит Казанський Веніамін (Пуцек-Григорович)

О паломнической поездке украинцев Нижнекамска к православным святыням христианской Казани, посвящённой 310-летию со времени рождения подвижника веры Христовой, просветителя народов Поволжья митрополита Вениамина (Пуцека-Григоровича) и 285-летию начала его служения в Казани

Казань — удивительное место в России. Здесь веками тесно переплетались Европа и Азия, христианство и мусульманство. Эти религиозные течения в Казани сосуществуют и обогащают друг друга.

Людмила Найденко, заступник голови НКА УТ «Вербиченька»

 

Одне з найтепліших, добрих і по-родинному затишних свят товариства.

У неділю, 23 квітня, наприкінці Великоднього тижня, черговий раз товариством «Вербиченька» було проведено музично-поетичний вечір, який носив ім'я Євгенії Федорівни Риковцевої (в дівоцтві Добрий-Вечір). Традиційно він був присвячений пам'яті членів товариства, які відійшли в інший світ. 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Воскресне і Україна!

Котилася писаночка з гори на долину,

Прикотилась прямісінько до нас у гостину,

А за нею йде Великдень, несе білу паску,

Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.

Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо,

"Христос Воскрес!" усі разом мерщій заспіваймо.

Вас вітає українське товариство «Вербиченька»

Українське Різдво

Вітаємо!
Шановні друзі!
Товариство «Вербиченька» з міста Нижнєкамськ щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай щастить Вам у Новому році!
Хай здійснюються ваші сокровенні мрії!
Хай буде тепло і затишно у ваших родинах!
Хай кожний Новий рік буде кращим, аніж усі попередні!
З повагою,
Національно-культурна автономія «Українське товариство «Вербиченька»,
а також Людмила Найденко, Галина Артем’єва, Євген Савенко.
На світлині: Українське Різдво.
Христос воскрес!
Христос воскрес!

Дорогі друзі! «Вербиченька» щиро вітає вас зі святом Воскресіння Христового!

Бажаємо добра, миру, й спокою багатостраждальній нашій Неньці-Україні й українцям по всіх куточках землі.

У Великодній час святковий

Хай буде радість в вашім домі,

Хай усміхнеться світ просторий,

І серце сповниться любові.

Людмила Найденко.

2014 - рік Великого ювілею України.
2014 - рік Великого ювілею України.

на лучшее чтение поэтических произведений

Тараса Григорьевича Шевченко среди детей и юношества,

посвященный 200-летию со дня рождения Кобзаря

1. Общие положения

1.1. Конкурс учреждается на постоянной основе и проводится в первом квартале каждого года в различных городах Приволжского федерального округа (ПФО) (по согласованию).

1.2. В 2014 г. Конкурс проводится в рамках плана мероприятий, посвященных 200-летию со дня рождения Т.Г. Шевченко.

Людмила Найденко, заступник голови НКА 'Вербиченька'
Людмила Найденко, заступник голови НКА 'Вербиченька'

Ще одна гілочка Саду Світового Українства в Нижнєкамську

Чудова осінь видалася в цьому році! Так довго тримається тепла погода! Є більше часу встигнути зробити добру справу. Хоча в Нижнєкамську корисні справи з його впорядкування і не припиняються.

Ще з літа було заплановано на осінь грандіозну акцію по саджанню дерев «Зелена хвиля». Підприємства промислової індустрії й зовсім невеличкі фірми, крамниці й організації, дитячі садки і школи, від керівників найвищого рангу до звичайних працівників, мешканці міста, як-то кажуть, «і старі й малі» з ентузіазмом взяли участь у цій акції. Безліч скверів, парків, дворів і навіть пустош зазеленіла молоденькими листочками.

Не залишилися осторонь і члени українського товариства «Вербиченька». Адже ми також є мешканцями Нижнєкамська, нам не байдуже який вигляд воно матиме. Ще у 2010 році вербичани посадили Калинову алею (символ української культури) до 45-річча міста й на честь 65-річчя Великої Перемоги. Прикрашають калинові кущики також подвір'я Інституту економіки, управління та права у подарунок від українців його студентам і викладачам.

Скінчилося літо-2013, але не скінчилася «Зелена хвиля». У жовтні вербичани висадили Алею горобини на пустоші по вулиці Сююмбіке. А 8 листопада ми подарували Калинову алею Станції дитячого і юнацького туризму і екскурсій, з якою співпрацюємо вже більше п'яти років. Працівники Станції радо сприйняли ідею прикрасити подвір'я. Дружно працювати не важко! Особливо коли справа корисна. Після роботи нас напоїли смачним чаєм, влаштували справжню екскурсію по Станції.

Євген Савенко на Трійцю
Євген Савенко на Трійцю

«Вербиченька» подарувала на Трійцю мешканцям міста святковий настрій

День Святої Трійці, свято зішесття Святого Духа на апостолів, одне з улюблених свят в Україні, світле, зелене. Я пам'ятаю його з дитинства. Це був радісний літній день, наповнений теплом, запахом свіжоскошеної трави і березового гілля.

Цього року християнські свята в Росії мають особливе, високе звучання. 1025 років тому, влітку 998 року Київська Русь прийняла християнську віру. Слово Боже прийшло на нашу землю і залишилося назавжди. Це була не просто релігійна подія. Вона змінила життя всієї Київської Русі, зробила її рівною серед інших держав Європи. Світова культура прийшла до нас, і стала частиною нас, а ми - її частиною.

Людмила Найденко, заступник голови НКА 'Вербиченька'
Людмила Найденко, заступник голови НКА 'Вербиченька'

Вечір пам'яті Євгенії Риковцевої

Раз на два роки в товаристві «Вербиченька» відзначається данина пам'яті нашої членкині Євгенії Федорівни Риковцевої (в дівоцтві Добрий-Вечір). Вона залишила нас ще навесні 2001 року, але досі «живе» поруч з нами у справах, згадках, серцях. Пам'ять її ми відзначаємо не просто тризною з поминанням, а проведенням літературно-поетичних зустрічей, на яких збираємо творчо обдарованих, не байдужих до поетичного слова людей.

В цьому році місцем проведення свята стала Центральна міська бібліотека ім. Г.Тукая. З цією бібліотекою Євгенію Федорівну пов'язувала багаторічна співпраця. Вона була організатором літературної вітальні «Ліра», господинею якої стала Ганна Леонідівна Кузьміна. Безліч цікавих літературних заходів провели вони разом, несучі поетичне слово й історично-біографічні знахідки широкому колові слухачів, студентів, даючи змогу бути почутими численним поетам-аматорам.

Відкрив свято вокальний ансамбль «Вербиченька» під керівництвом Анни Демидової (муз. супровід Павло Плєханов), виконавши низку українських пісень, які з великою майстерністю співала й Євгенія Федорівна. Лунали її вірші, і хоч було їх не багато, вони торкалися найпотаємніших куточків кожної душі. Поділився спогадам про цю непересічну Людину голова товариства Євген Вікторович Савенко. Саме він був поруч з нею у скрутний час і підтримував її до останньої хвилини.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s