Емблема УВКР

Хто і як формує списки не відомо. Як завжди.

Дорогі читачі!

Нещодавно ми отримали інформацію про планований VIСвітовий форум українців у Києві. Подаємо текст в оригіналі:

«У третій декаді серпня у Києві відбудуться зібрання українських організацій світу –Всесвітній форум українців (Українська всесвітня координаційна рада), річні збори Світового Конгресу Українців. Також в цей час у Києві будуть проводитись різні, в тому числі урядові, заходи в честь 25-ої річниці Незалежності України. Для участі в урядових заходах українським організаціям потрібно подати списки людей до посольства, консульств.

Всім активістам українських організацій Росії, хто візьме участь в зібраннях, й буде у визначений час в Україні, а також має бажання бути присутнім на урядових заходах, прохання про це терміново, як уже повідомлялось, повідомити до 22 червня». (Кінець цитати).

Гадаю активістам не до кінця зрозуміло куди ж надсилати прохання стати делегатом.

Отже, мабуть писати потрібно Валерію Семененку на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., та в керівництво УКР. Довідки можна отримати з сайту УВКР http://www.uvkr.org та з офіційної адреси УВКР Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

На сайті УВКР ми зняли наступну інформацію:

-----------------------

VІ Всесвітній Форум Українців

VI Всесвітній форум українців відбудеться у Києві 19-20 серпня 2016 року.

VI Всесвітній Форум Українців як вище зібрання закордонного українства, проходитиме в переддень і в рамках 25-ї річниці проголошення Незалежності нашої Батьківщини.

---------------------

Чи оплачується Оргкомітетом  подорож і проживання делегатів, невідомо. У випадку отримання додаткової інформації, «Кобза» поінформує читачів.

Нагадаємо, що СКУ вже близько року є включеним у список «Небажаних іноземних організацій», який визначається ФСБ і затверджується Радою Федерації (верхньою палатою парламенту Росії). УВКР також є у цьому списку.

Нам здається, що за участь у згаданих заходах влада РФ скоріше всього не переслідуватиме делегатів (принаймні, після попередніх Форумів все проходило спокійно). Ми закликаємо активістів Росії взяти участь у Форумі, і донести до України правду про стан речей у діспорі.

Прохання від «Кобзи» до учасників Форуму: зробити фото делегації РФ, оскільки серед делегатів майже напевне будуть невідомі активісти «в штацком». Після Форуму буде цікаво поміркувати «хто є хто», і хто «куратор». Вираховування агентури є давнім улюбленим заняттям інтелектуалів, від Олександра Пушкіна до наших днів. А гласніть – основний метод боротьби зі зловживаннями влади щодо порушення прав і свобод громадян.

Василь Коломацький

vassilik@sympatico.ca

На світлині: Емблема УВКР.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка