Ратушний Михайло Ярославович
Ратушний Михайло Ярославович

До делегатів V Всесвітнього форуму українців

Згідно Статуту УВКР та плану заходів, щодо відзначення 20-ої річниці Незалежності України, повідомляємо Вас:

Що V Всесвітній форум українців проходитиме в місті Києві. 19 серпня 2011 року - приміщенні Національної опери України (вул. Володимирська, 50), а 20-21 серпня 2011 року - в Українському домі (вул. Хрещатик, 2).

З огляду на це просимо:

1. До 20 липня 2011 року подати список членів делегацій від організацій та країн згідно обумовлених квот (див. додаток №1) та заповнені анкети делегатів (див. додаток №2);

2. До 10 серпня 2011 року надіслати на адресу президії УВКР Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.звіти в електронній формі від Ваших організацій.

3. Просимо зголошуватись до роботи в секціях V Форуму, та надати свої пропозиції до секцій Форуму в електронному вигляді до 15 серпня 2011 року на електронні адреси координаторів секцій

Гуманітарних питань (Павло Мовчан email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Правових питань (інформація буде надана пізніше)

Молодіжних справ (Іван Крулько Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Трудової міграції (Михайло Петруняк Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Українців в Росії (Тарас Дудко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Інформаційної політики (Дмитро Славов Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

З питань освіти (Ірина Ключковська Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

4. До 1 серпня 2011 року просимо подати пропозиції почесних гостей Форуму від Ваших країн. Це можуть бути не лише українці, а й особи що своєю діяльністю сприяють українським громадам в країнах проживання. Кількість почесних гостей визначена Оргкомітетом Форуму, чий приїзд і побут може бути оплачено за державний бюджет, на жаль, лише 50 осіб зі всього світу.

5. Пригадуємо, що Президії УВКР вдалось добитись що весь побут (проживання, харчування і транспортні витрати) для 300 делегатів та 50 почесних гостей оплачується за рахунок державного бюджету.

Кожна із делегацій може подати додаткові списки почесних гостей до 10 серпня 2011 року, особливо на урочисту частину в Національній опері України, за умови, що транспортні витрати і свій побут вказані особи оплачують самостійно.

6. Організації, об'єднання, які мають заборгованість перед УВКР по членських внесках, прохання погасити вказану заборгованість до 15 серпня.

З повагою,

Михайло РАТУШНИЙ

Заступник Голови УВКР

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел.. +38 050 3117061

На світлині: Ратушний Михайло Ярославович

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка