Дорогі співвітчизники!

Рішенням Зборів Президії УВКР від 25 лютого 2005 року була розпочата підготовка до IV Форуму, який спершу було заплановано провести 20-22 серпня 2005 року. З огляду на соціально-політичну ситуацію, яка склалася в Україні після “Помаранчевої революції”, Форум відкладений, орієнтовно до 20 листопада 2005 року.

Процес відродження української нації та розбудови Демократичної Української Держави, започаткований у листопаді 2004 року, – довготривалий та копіткий. Зміни відбуваються не лише в українських владних структурах, але й у свідомості кожного українця, що є запорукою досягнення мети, покладеної борцями за свободу та незалежність нашої Батьківщини задовго до “Помаранчевої революції”. Мужність, витримка та взаєморозуміння у такий складний для українського суспільства час, – основа досконалого вирішення проблем, поставлених не лише перед українським урядом, але й перед українцями всього світу.

IV Форум є не лише показовим у зв’язку з його проведенням у дні річниці “Помаранчевої революції”, але й важливим для молодої Української Держави, яка утверджується у світовому співтоваристві.

Маємо нагоду ґрунтовно підготуватися та результативно провести черговий Всесвітній Форум, який, у першу чергу, покликаний консолідувати українців усього світу навколо спільних цінностей, інтересів та стратегії національної самореалізації.

Тож ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ СВОБОДИ!

Від Української Всесвітньої Координаційної Ради

Голова УВКР Михайло ГОРИНЬ
Голова Секретаріату УВКР Максим РОЗУМНИЙ
UVKR Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2005-07-08 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка