Указом Президента України "Про нагородження громадян іноземних держав з нагоди 13-ї річниці незалежності України" № 916/2004 від 18 серпня 2004 року за вагомий особистий внесок у поглиблення зв'язків України з іноземними державами в економічній, науковій та духовній сферах, зміцнення міжнародного авторитету Української держави нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня голову Національно-культурної автономії українців Ямалу пана ПОТОКУ Олександра Івановича - голову українського культурно-ділового центру "Новий Уренгой", Російська Федерація.

Указом Президента України “Про нагородження громадян іноземних держав з нагоди 13-ї річниці незалежності України” № 916/2004 від 18 серпня 2004 року за вагомий особистий внесок у поглиблення зв'язків України з іноземними державами в економічній, науковій та духовній сферах, зміцнення міжнародного авторитету Української держави нагороджено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня голову Національно-культурної автономії українців Ямалу пана ПОТОКУ Олександра Івановича – голову українського культурно-ділового центру “Новий Уренгой”, Російська Федерація.

Щиро поздоровляємо з високою державною нагородою нашого талановитого і енергійного колегу і товариша і бажаємо йому доброго козацького здоров’я і усіх гараздів в житті та подальшій діяльності на плідну користь українського народу! І водночас представляємо пана Олександра, орденоносця української держави з Ямалу широкому українському загалу.

 

На фото з гетьманською булавою - кавалер державного ордена України “За заслуги” 3-ї ступеня Олександр Потока. Світлину зроблено на День оленевода, селище Тазовскій, Ямал, 27.03.04. Температура “за бортом” –38.

 

Координати орденоносця : Ямало-Ненецький Автономний округ, г. Новий Уренгой, мк “Монтажник”, Центр національних культур. Телефони: (34949)5-88-18, 5-75-04.

Голова Українського культурно-ділового центру “Новий Уренгой” Потока Олександр Іванович.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дивіться також наш сайт, під рубрикою “Українські організації” за 27.06.2004 р.:

Олександр ПОТОКА: "Я себе вважаю українцем, який є громадянином Росії і мешкає на теренах Росії" (укр.)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка