Сьогодні відомій активістці українського руху в Росії Любові Дяченко виповнюється 70 років

Любов Дяченко відома серед українських організацій Росії як багаторічна й активна учасниця українського руху в Російській Федерації.

У 1975 році Любов Петрівна разом із чоловіком приїхала до Якутії. Є «ветераном» українського громадського руху в РФ − майже впродовж трьох десятиліть працює на цій ниві. До 2010 року була головою регіонального Українського культурно-громадського земляцтва "Криниця" ім. Тараса Шевченка Республіки Саха (Якутія), а в травні 2012 року українці Росії обрали її головою загальноросійської громадської організації «Український Конгрес Росії». Вона лауреат республіканської премії імені Кирила й Мефодія.

70 років... Який прекрасний, благословенний ювілей! Мудрості вже не позичати, досвіду теж. Є чудова родина, є вірні друзі. Можна побажати хіба що міцного здоров’я, яке необхідне кожній людині – і молодій, і у зрілому віці. Та ще сили і волі на довгі роки, аби радіти життю і радувати інших!

Тож, нехай Ваше життя, Любове Петрівно, грає всіма барвами веселки і дарує найкращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів і тривог. А будуть лише приємні миттєвості, які дарує доля кожній людині.

Редакція «Кобзи»


На світлинах: Ювілярка Любов Петрівна Дяченко. Любов Дяченко (друга ліворуч) під час святкування 200-річного ювілею Т. Шевченка в Республіці Саха (Якутія). На Х Конгресі СКУ (Львів, серпень 2013 р.)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка