Лідія Близнова провела в Омську одиночний пікет на підтримку українських в’язнів Кремля

Відома українська активістка з Омська Лідія Близнова разом зі своїм дванадцятирічним онуком Грицем Кукою часто влаштовує в місті різноманітні культурні та політичні акції.

Кілька днів тому пані Лідія провела одиночний пікет на знак протесту проти утримання в Росії українських політв’язнів. «Свободу заручникам Кремля!» − з таким плакатом жінка з’являлася в людних місцях Омська, а також біля колонії №6, де утримується український бранець Євген Панов.

Діяльність активістки не залишилась поза увагою українських правозахисників. Ось що пише про цю мужню жінку та її роботу, спрямовану на підтримку в’язнів путінського режиму, Ігор Котелінець − один із керівників Об'єднання родичів політв'язнів Кремля: «Ця неймовірна жінка Лідія Близнова − українка, живе в РФ, у м. Омськ, де тримають учасника АТО, політв’язня Євгена Панова, вболіває за Женю та інших бранців конкретними щоденними справами. Це її мирне вираження власної думки. Велика Вам шана і подяка! Але, Лідіє Григорівно, дуже прошу Вас не наражати себе на небезпеку. Ми дуже хвилюємося за Вас».

Але в самій Росії є «українські» активісти, яким позиція Лідії Близнової чомусь не подобається. Приміром, Андрій Таран із Москви зробив проти пані Лідії агресивний випад, надіславши їй таке дивне агресивне «послання» (мова і орфографія збережена): «На встрече в Омске я не был, Лидия Близнова, а с тобой увижусь. Я архивирую каждое твое слово через скрины друзей. Если ты думаешь, что закрыла для меня свои комменты, то ты ещё более глупа чем я предполагал. Ответишь за все сказанное. На войне " женьщин нет" Есть такая прописная истина. И уверяю − у вас ничего не получится. Лишитесь второй пенсии от УВП за бестолковость.......ох лишитесь».

Звідки цей Таран взявся в українському русі – можна лише здогадуватись. Але його ніяк не назвеш українським. Чи не засланий, бува, козачок затесався в діаспорні лави? Та саме таких останнім часом побільшало на конгресах СКУ. На ХІ Конгресі в Києві, що пройшов у листопаді минулого року, Таран представляв делегацію московського регіону…

Наш кор.


На світлинах: Лідія Близнова. На проспекті. Біля пошти, звідки до Євгена Панова йдуть листи. За спиною Лідії Близнової − колонія № 6. Андрій Таран.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка