Тарас Дудко, голова регіональної організації 'Провісник' (Москва)
Тарас Дудко, голова регіональної організації 'Провісник' (Москва)

Шановний Президенте України Петре Олексійовичу!

Громадська організація Об'єднання українців «Провісник» м. Москви щиро вітає Вас із обранням на посаду Президента України і з перемогою, здобутою в трагічно важкий для України час.

Ми, як і мільйони українців, віримо в Вас і твердо знаємо (бо брали участь у якості спостерігачів на виборах від СКУ), що в виборчих змаганнях Вами здобута чесна і гідна перемога. Ми пишаємось цим. Ваша активна участь в революційних подіях і успіх на виборах надихають нас надіями на рішучій курс України в напрямку збереження незалежності і територіальної цілісності нашої Батьківщини. Ваша особиста рішуча діяльність під час доленосних подій на Майдані розцінюється нами, як підтримка прагнення українського народу розвивати свою незалежну Державу в напрямку європейських цінностей і демократії.

Ми віримо, що Крим буде повернено до складу Української Держави, що Україна займе належне місце в демократичному товаристві країн Європейського Союзу.

Через тисячоліття Україна-Русь пронесла свою віру, свою культуру, мову, свою релігію і, нарешті, у 2014 році ще раз виборола свою незалежність від північного агресивного сусіда. Спокон віків український народ самовіддано боровся і увірував в те, що Господь явив нам милість, не давши знищити наш народ російсько-совєтськими голодоморами, депортаціями, нав'язаними війнами, русифікацією і відверто ганебною імперською окупаційною політикою.

Ми знаємо, що ординські традиції кремлівської влади нічого іншого, крім агресії, зради, гулагів, ненависті до життя, не несли і не нестимуть - ні Світові, ні тим паче Україні. Ми розуміємо, що на Ваші плечі ліг тягар відповідальності і світлий обов'язок зберегти цілісність Держави, відстояти економічну, політичну й ідеологічну незалежність України, знешкодити наших зовнішніх і, особливо, внутрішніх ворогів, встановити судово-прокурорський порядок, нівелювати корупцію у вищих і неодмінно у низових прошарках влади. Народ повинен відчути, що нова влада діє впевнено і швидко, діє згідно з чинним законодавством Конституції, захищає законні права громадян.

Український народ покладає надію на світле майбуття і хоче нарешті відчути перемогу демократичних сил на українській землі. В цій боротьбі ми з Вами, ми молимось за нашу прекрасну Батьківщину, за Вас, за Вашу родину.

Просимо Вас, бережіть себе, не піддавайтесь на улесливість і брехню московських ординців і прислужників сил зла та ненависті до життя. Зичимо Вам здоров'я, успіхів, перемог, радості, родинного тепла і злагоди.

Українська діаспора РФ з Вами, Петре Олексійовичу, і з прозорими силами демократичного розвитку України.

Слава Україні!

Тарас Дудко,

голова регіональної організації «Провісник».

м. Москва.

Вибори-2014
Вибори-2014
Під час інавгурації Президента
Під час інавгурації Президента
З сімейного архіву
З сімейного архіву

На світлинах: Тарас Дудко. Вибори-2014. Під час інавгурації Президента. З сімейного архіву.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка