Професор Стефан ПАНЯК, Єкатеринбург
Професор Стефан ПАНЯК, Єкатеринбург

Браво, пані Наталко!

Святкування Дня народного єднання в столиці Уральського федерального округу Єкатеринбурзі проходило цього року з особливою помпою. І це зрозуміло, попереду вибори, від яких багато чого залежить для нинішньої влади.

Готувалися дуже ретельно і головний тягар підготовки лежав на Наталці Царегородцевій - одному із фундаторів українських громад нашого міста, талановитій в усьому і просто красивій жінці. Її активність і організаторські здібності помітили ще в Сургуті, де вона жила до приїзду в Єкатеринбург. Пані Наталка чудово співає і танцює, знає українські традиції, прекрасно готує традиційні українські страви, без яких не обходиться жодне національне свято. Всі перелічені таланти, поєднані з добрим і веселим характером, скоро були помічені в Міністерстві культури і команді губернатора області. Ректор нашого гірничого університету запропонував їй посаду керівника Ради Центру підтримки національно-культурних товариств, яка дала Наталці Царегородцевій можливість проявити себе на обласному рівні. Сьогодні вона визнаний лідер національних об'єднань області. Її високо цінував попередній губернатор області - Е.Россель, а сьогодніншній - А.Мішарін вже також встиг нагородити її почесною грамотою.

Тому не дивно, що столи української громади стояли в центрі святкового приміщення, де були представлені національні страви і народні вироби, а вітала з хлібом-сіллю губернатора і представників уряду наша невтомна і завжди усміхнена пані Наталка. Знаю як була втомлена, бо до цього вона проводила репетиції святкового дійства з усіма творчими колективами інших національних об´єднань.

Сьогодні хочеться подякувати активістам української громади міста, які завжди підтримують імідж нашого колективу. Перш за все, уклін солісту нашого ансамблю «Дніпряночка» Любі Білій. Як завжди колоритно в широкому брилі виглядав на святковому вечері прекрасний бас - Володимир Омельченко. Він доводив свій інтернаціоналізм в Афганістані, де в окопі стояв поруч з представниками всіх національностей СРСР. Вже після зустрічі з губернатором до Володі стала черга сфотографуватися з такою колоритною особистістю. З дітьми і внуками прийшла на св'ято Наталка Павлович, солістка ансамблю, що добре знана своїм неперевершеним українським гумором. У вишиванці українському брилі зустрічав губернатора голова УНКА м.Єкатеринбурга Петро Щербина.

І хоч формально у нас, уральських українців, дві організації (УНКА, і обласне відділення ОУР), ми в усьому підтримуємо єдність, запорукою якої є тісні і добрі віносини між керівниками організацій.

Дуже приємно що громаді вдаються такі, одночасно професійні і душевні, культурницькі заходи.

Професор Стефан ПАНЯК

голова Свердловського обласного відділення ОУР

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська громада зустрічає губернатора
Українська громада зустрічає губернатора
Голова УНКА Єкатеринбурга Петро Щербина
Голова УНКА Єкатеринбурга Петро Щербина
Наталка Царегородцева за українським столом
Наталка Царегородцева за українським столом

На світлинах: Професор Стефан ПАНЯК, Єкатеринбург. Українська громада зустрічає губернатора. Голова УНКА Єкатеринбурга Петро Щербина. Наталка Царегородцева за українським столом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка