Українці Москви пройшлися вулицями російської столиці у вишиванках

26 травня 2019 року чудовий символ України, національний оберег − українська вишиванка, з’явилася у центрі Москви.

Хода групи українців російської столиці почалася від алеї міст-героїв, де учасники зробили фото біля стел, присвячених Києву й Одесі.

Затим учасники ходи попрямували на Червону площу і далі пішли на Москворєцький міст − до місця загибелі відомого політика, послідовного й безстрашного борця за свободу і громадянські права, великого друга України Бориса Нємцова. 

Людей було небагато, але вишиванки не губились серед численної публіки на Червоній площі, і викликали інтерес і захоплення у присутніх.

Щорічно у третій четвер травня, починаючи з 2006 року, українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Нинішнього року цей день припав на 16 травня.

Попри те, що історія цього свята тягнеться ще в часи до нашої ери, вишиванка й сьогодні залишається в тренді і є у гардеробах багатьох українців. Але вона більше, ніж елемент вбрання чи ознака етнічної приналежності: протягом багатьох сторіч вишиванка використовувалася українцями як оберіг.

Наш кор.


На світлинах: Світ вшановує українську вишиванку. Біля плити, присвяченої місту-герою Києву. На Червоній площі. Учасники ходи у вишиванках. На місці вбивства Бориса Нємцова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка