Ще довго український Чорнобиль залишатиметься незагойною раною в душах багатьох людей

32 роки тому − 26 квітня 1986 року − на українській Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії світової атомної енергетики катастрофа. Техногенна трагедія планетарного масштабу завдяки мужності й жертовності сотень тисяч ліквідаторів була локалізована і зупинена. На жаль, багатьох вже немає серед нас. Вічна їм пам'ять... 

Минулої неділі на московському Мітінському кладовищі зібралися дуже різні люди від ліквідаторів наслідків страшної аварії до тих, хто не має до неї прямого відношення, але зберігає про неї пам'ять.

Представники української громади Москви теж відвідала Мітінське кладовище та низько вклонилися тим, хто першим прийняв на себе удар стихії. Великою честю для нас було душевне спілкування з родинами загиблих і похованих там Героїв.

Та чи менші герої, ніж їх сини, чоловіки, батьки, брати, ті мами і дружини, ті доньки і сестри, які щорічно добираються до місця поховання за тисячі кілометрів: з України, Білорусії, Росії?! Вони мужні і позитивні, вони героїні своїх сімей, героїні пам’яті імен свої рідних.

Техногенна катастрофа забрала десятки тисяч людей, скалічила долі… Ми в боргу перед тими, хто врятував людство від радянського "мирного атому", що вийшов з-під контролю.

Наш кор.

Джерело


На світлинах: Пам’ятник чорнобильцям на Мітінському цвинтарі Москви. Квіти загиблим чорнобильцям від українців Москви. Зоряна Созанська. Олена Шахбанова. Володимир Любунь (крайній ліворуч). Квіти на могилах ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Людство, особливо діти, не повинно більше постраждати ні від «мирного атому», ні від ядерної зброї, якою сьогодні люблять брязкати безвідповідальні лідери окремих держав.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка