Московські україночки на Головному Молодіжному балі націй Росії
Московські україночки на Головному Молодіжному балі націй Росії

Цей захід на День народної єдності зблизив представників московських діаспор

В Центральному музеї Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі 4-го листопада 2010 року -  на День народної єдності пройшов Молодіжний бал націй. У ньому взяли участь біля 350 студентів та школярів, а також представники понад 40 національностей. Серед учасників були представники діаспор, що проживають у Москві – українці, білоруси, корейці, узбеки, грузини, а також гості з Чилі та Венесуели.

Організатором Балу виступив Національний фонд письменників "Слово та діло". Президент Фонду Аркадій Арканов у своїй привітальній промові до всіх присутніх сказав: "Немає поганих народів, так влаштована природа. Але зустрічаються поганці серед кожного народу". Він закликав усіх присутніх до єдності та толерантності.

У рамках фестивалю "Молодіжні зустрічі громадянської солідарності "Діалог культур - єдиний світ" відбулася науково-практична конференція "Багатонаціональна історія та культура Росії". Її учасники спілкувалися з видатними діячами культури, письменниками та ветеранами війни.

Підсумком конференції стала резолюція про те, що лише через мистецтво діалогу можна вийти з лабіринту геополітичних, релігійних та національних протиріч.

Увечері після Балу відбувся невеликий міжнаціональний концерт, на якому наші україночки Москви – дівчата з молодіжного ансамблю української народної пісні «Купава», котрі вперше були присутні на такому заході, гідно представили свою етнічну Батьківщину.

Маємо надію на те, що подібні молодіжні зустрічі в російській столиці відбуватимуться і в майбутньому, а представників української громади на них буде набагато більше, ніж цього разу.

Олена КАРАСЬОВА (КОНОВАЛЕНКО).

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Співає молодіжний ансамбль української народної пісні «Купава»
Співає молодіжний ансамбль української народної пісні «Купава»
Ой у полі тополя..
Ой у полі тополя..
Молодіжний бал націй
Молодіжний бал націй
Солістки ансамблю «Купава» в Музеї на Поклінній горі
Солістки ансамблю «Купава» в Музеї на Поклінній горі

На світлинах: Московські україночки на Головному Молодіжному балі націй Росії. Співає молодіжний ансамбль української народної пісні «Купава». «Ой у полі тополя...» Молодіжний бал націй. Солістки ансамблю «Купава» в Музеї на Поклінній горі.

Додатково:

Молодіжна зустріч громадянської солідарності "Діалог культур - єдиний світ"

У музеї Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі у Москві відбулася Молодіжна зустріч громадянської солідарності "Діалог культур - єдиний світ", присвячена Дню народної єдності.

У ній взяли участь понад триста студентів та школярів, представники діаспор Білорусії, Кореї, Узбекистану, Грузії, гості з Чилі та Венесуели. Активною була і українська молодь, зокрема молодіжний ансамбль української народної пісні „Купава” та члени Регіональної громадської організації "Українці Москви”.

В рамках проекту відбувся "Головний Молодіжний бал націй Росії”, а також науково-практична конференція "Багатонаціональна історія та культура Росії". Учасники мали нагоду поспілкуватися з видатними діячами культури, письменниками та ветеранами війни. Обговорили питання міжнародного співробітництва, зміцнення культурних зв’язків, створення умов для збереження і розвитку культурного потенціалу націй.

Під час заключного вечірнього концерту ансамбль української народної пісні „Купава” порадував всіх гостей піснями "В полі тополя”, "Пішла Дуня жито жати”.

Організатор культурно-освітнього проекту - Національний фонд письменників "Слово та діло".

Олена Марченко.

http://www.ukrcenter.org/news/molodizhna_zustrich_gromadjanskoji_solidarnosti_dialog_kultur_edinij_svit/2010-11-09-354

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка