Незабаром у місті Хмельницькому відбудеться черговий форум української молоді

З 24 по 29 серпня 2019 року місто Хмельницький збере представників української молоді діаспори та гостей із різних куточків світу на форум української молоді «Хмельницький 2019».

Під час заходу заплановано насичену та цікаву програму: флешмоби, нічні екскурсії з факелами, майстер-класи, тренінги, тематичні сесії, панельні дискусії, святкування Дня Незалежності, зустрічі й написання проектів. Цінувальники екстремального відпочинку зможуть взяти участь у проекті «Дністер – річка єднання». У рамках програми заплановані відвідини історичних місць, сплав на катамаранах річкою Дністер із Тернопільської області до міста Кам’янець-Подільський.

Участь у неофіційній програмі передбачена для представників української молоді діаспори віком від 18 до 35 років. Зареєструватися на форум «Хмельницький 2019» та для участі в проекті можна за посиланням: fumd.skumo.org/registration/.

Реєстрація відкрита до 10 серпня. Більше інформації дивіться тут.

Питання що до програми Форуму організатори просять надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

Створений у 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка була заснована від 1967 р.

Нині організацію очолює Президент СКУМО Дмитро Лекарцев (Молдова).

Джерело


На світлинах: Логотип молодіжного форуму в Хмельницькому. Керівник СКУМО Дмитро Лекарцев.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка