Україна - Світ

Юні миротворці Харкова здійснили подорож до Європи, щоб донести правду про події в Україні

1 червня – Всесвітній день захисту дітей -  для України у 2022 році став як ніколи актуальним і, на жаль, скорботним. Адже з початку російської агресії постраждали вже  понад 689 маленьких українців. З них 243 дитини загинули (країна вшанувала  їх пам’ять в цей день хвилиною мовчання),   446 були поранені. Аби донести світові правду про події в Україні представники Міського клубу юних миротворців Харкова, міста, яке  і досі зазнає обстрілів, з 26 травня по 2 червня здійснили подорож до Франції, Швейцарії , Австрії і Чехії.

Независимый парижский историк-иконограф о восприятии французами российско-украинской войны

Представляем читателям «Кобзы» нашего нового собеседника: Андрей Корляков – историк-иконограф, специализирующийся на теме российской эмиграции 1861–1991 гг. Собиратель, систематизатор и издатель фотоальбомов, касающихся всех сторон жизни соотечественников, оказавшихся на чужбине после потрясений начала XX века. Среди этих исследований-альбомов – «Русская эмиграция в фотографиях, 1917–1947», «Великий русский исход, Европа 1917–1947», «Русская культура в изгнании, Европа 1917–1947», «Русский Экспедиционный корпус во Франции и в Салониках, 1916–1918». Для военного историка Виталия Жуменко издал два альбома: «Белая Армия, фотопортреты русских офицеров, 1917–1922» и «Иллюстрированная история Белых армий, 1917–1923». Публикация этих книг нашла широкий отклик в Европе, в т. ч. у президента Франции Жака Ширака, королевы Нидерландов Беатрикс, короля  Бельгии Альберта II и короля Испании Хуана Карлоса I. Андрей Корляков – лауреат престижной английской премии VERITAS (2006 г.) за лучшее историческое исследование за альбом «На пути к успеху» из серии «Русская эмиграция в фотографиях, 1917-1947»

Відомі світові експерти й політики переконані, що Росія в Україні чинить геноцид українського народу

Понад 30 провідних вчених-правознавців та експертів з питань геноциду вважають, що є достатньо доказів, аби зробити висновок, що РФ підбурює до геноциду та вчиняє звірства, спрямовані на знищення українського народу.  

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Експерти підписали відповідний правовий звіт, в якому звинувачують РФ у порушенні декількох статей Конвенції ООН про геноцид.

Конгрес Українців Канади закликає уряд країни збільшити можливості для розміщення українських біженців та фінансові виплати для них

Українці приїжджають до Канади за спеціальною візовою програмою, яка є швидшою за звичайні програми для біженців, але не дає їм такої ж підтримки.

Про це пише National Post. 

Видання повідомляє, що цього тижня Конґрес українців Канади (КУК) написав листа міністру імміграції Шону Фрейзеру, в якому закликав збільшити можливості для розміщення українських біженців та фінансові виплати збільшити можливості для розміщення українських біженців та фінансові виплати, стверджуючи, що без цього їм буде важко адаптуватися до свого нового дому.

"Конґрес українців Канади стурбований тим, що невиконання адекватних і своєчасних заходів зашкодить іміджу Канади як безпечного гуманітарного притулку", – сказала президент групи Олександра Чичій у листі.

Дані соцопитувань проведених The Washington Post, телеканалом ABC та університетом Меріленду

Російські ЗМІ стверджують, що багато американців висловлюють невдоволення діями президента США Джо Байдена, які стосуються Росії та України. Це нібито випливає з результатів соціологічного опитування, яке провели у квітні газета The Washington Post і телеканал ABC. Лише 42% респондентів, повідомляють російські ЗМІ, заявили, що схвалюють обраний Байденом курс щодо Росії та України, а 47% опитаних заявили про протилежну думку. Чи так це насправді?

 

Наскільки реальна світова продовольча криза через війну Росії з Україною?

Військові дії на території України не могли не позначитися на житті її агропромислового сектору. Йдеться не тільки про неможливість в деяких областях розпочати посівну через обстріли або заміновані поля, а й навмисне руйнування російськими військами зерносховищ, що мали прийняти новий врожай, та  нафтопереробних заводів, які забезпечували селян паливом.  .

Українців лякають новим Голодомором, маючи на меті  навіяти їм таку думку: чим далі ви чините супротив, тим більш реальною стає загроза голодної смерті. Аби перекласти відповідальність з хворої голови на здорову, російські ЗМІ останнім часом навіть поширюють  інформацію про те, що Захід змушує українську владу влаштувати штучний дефіцит продовольства шляхом вивозу за кордон  залишків сільгосппродукції, що зберігаються у Держрезерві України, звинувативши у Голодоморі-2022 Росію.

Крайова Управа ЛУК вітає українців зі святом світлого Христового Воскресіння

Дорогі друзі!

Крайова Управа Ліґи Українців Канади вітає Вас зі святом світлого Христового Воскресіння!

Україна та українці переживають нелегкий час, спричинений звірською агресією російських нелюдів. Збройні Сили України та весь український нарід бореться та захищає суверенітет і державні інтереси України. Кожен українець, вірить в те, що наша єдність, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде надалі згуртовувати всіх нас у спільній справі - перемозі та будівництві кращої долі в Україні!

Звернення ветеранів українських миротворчих сил ООН  до побратимів з «SPIA»

Ветерани українських миротворчих сил ООН звернулися до представників міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація солдатів миру» (Soldiers of  Peace International Association – SPIA), членами якої вони є, з офіційним листом, в якому повідомили про особливості воєнно-політичної ситуації в Україні.

«Минуло понад місяць від початку російської агресії в Україні, яку Кремль називає «спеціальною військовою операцією», - йдеться у Зверненні українських солдатів миру (публікується із незначними скороченнями – ред.). -  За цей час представники нашої організації  регулярно інформували Вас про руйнування тисяч житлових будинків, лікарень, шкіл, об'єктів інфраструктури життєзабезпечення та, що найстрашніше, загинули тисячі мирних людей.

Допомога у поселенні та інформаційна підтримка

Новина про те, що Росія розпочала повномасштабну війну в Україні, стала для всіх шоком, часу оговтатись від якого ми не мали.  Дуже швидко треба було приймати нову реальність, а  далі – максимальні зусилля, щоб підтримати країну: медиків, військових, волонтерів, поранених, біженців та себе самих. За кордоном взялися допомагати українцям безліч організацій. Серед них –  Фонд «Наш вибір» / Український дім у Варшаві, які з першого дня війни зосередились, передусім, на підтримці українців, які утікають від війни до Польщі. Як працює організація в теперішніх умовах та яку допомогу тут можуть отримати біженці розповідає Іванна Килюшик – координаторка Українського дому в Варшаві.

Конгрес українців Канади (КУК) та Канадсько-українська фундація (CUF) оголошують збір коштів для підтримки українців

Росія оголосила війну Україні. Російська армія веде військові дії проти українського народу, обстрілюючи українські міста. Надходили повідомлення про вибухи у столичних Києві, Харкові, Одесі та багатьох інших.

Конгрес українців Канади (UCC) та Канадсько-українська фундація (CUF) оголосили про збір коштів для реагування на гуманітарну кризу, що виникла внаслідок нинішнього російського вторгнення в Україну.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка