Євген Чолій, Президент СКУ

Президент СКУ зустрівся з Президентом України під час робочого візиту у Києві

9-10 червня 2015 р. делегація Світового Конґресу Українців (СКУ) на чолі з Президентом Євгеном Чолієм зустрілась з Президентом України Петром Порошенком та високопосадовцями України, щоб обговорити подальшу співпрацю між СКУ та Україною у стратегічних питаннях.

Переговори були зосереджені у захисті незалежності та територіальної цілісності України, просуванні інтересів України в міжнародному співтоваристві, плані протидії російській пропаганді, євроінтеграції України, гуманітарних ініціативах та безвізовому режимi для українців. 

Президент СКУ та Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підписали План заходів Міністерства закордонних справ України та Світового Конґресу Українців у рамках Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конґресом Українців від 28.08.2014 р.

Делегація СКУ мала честь бути присутньою на церемонії, під час якої Президент Петро Порошенко вшанував воїнів, які відважно захищали східний кордон України. Зокрема Президент України посмертно нагородив найвищою нагородою - Зіркою Героя України - командира Івана Зубкова, який сміливо продовжував боротьбу із ворогом під час нападу на Донецький аеропорт, рятуючи життя своїх побратимів. 

У ході цього візиту Президент СКУ зустрівся з Патріархом Філаретом, Главою Української Православної Церкви Київського Патріархату, щоб обговорити нинішню ситуацію в Україні, в тому числі й питання Української Православної Церкви. 

Євген Чолій також підписав Меморандум про співпрацю з Максимом Урбанським, генеральним директором незалежної української телекомпанії ТВі, щоб розширити подання інформації про Україну в міжнародному співтоваристві.

Реформи в Україні та процес євроінтеграції України були в центрі уваги під час зустрічі Президента СКУ і Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Посла Яна Томбіньські

Євген Чолій обговорив святкування 400-річчя престижного навчального закладу Національного університету “Києво-Могилянської академії” під час зустрічі з її Президентом Андрієм Мелешевичем.

До складу делегації СКУ, яку очолив Президент СКУ Євген Чолій, увійшли Генеральний секретар СКУ і Голова Союзу Українських Організацій в Австралії Стефан Романів, Заступник Президента СКУ і Президент Конґресу Українців Канади Павло Ґрод, Заступник Президента СКУ Олена Кошарна, скарбник СКУ Зенон Потічний, Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук, Директор з гуманітарних ініціатив СКУ д-р Уляна Супрун та представник СКУ зі зв’язків з ЄС Марина Ярошевич.

Крім Президента України Петра Порошенка, делегація СКУ мала зустрічі з такими високопосадовцями України: 

- Ганна Гопко, Голова Комітету у закордонних справах Верховної Ради України;

- Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України;

- В'ячеславКириленко, Віце-прем'єр-міністр і Міністр культури України;

- Ганна Онищенко, Міністр Кабінету Міністрів України;

- Степан Полторак, Міністр оборони України;

- ЮрійСтець, Міністр інформаційної політики України.

Джерело:http://www.ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1240

Додаткова інформація:

http://www.president.gov.ua/news/prezident-obgovoriv-z-kerivnikami-svitovogo-kongresu-ukrayin-35486

https://www.youtube.com/watch?v=ehc7dU2U01M&feature=youtu.be

http://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/

http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/419298

http://mip.gov.ua/news/369.html

На світлинах: Євген Чолій, Президент СКУ.Зліва направо П. Клімкін, П. Порошенко та В. Чалий; справа наліво П. Ґрод, Є. Чолій та С. Романів. Зліва направо С. Касянчук, Н. Гнидюк, Є. Чолій, Г. Онищенко, П. Ґрод, Л. Кошарна та З. Потічний. Є. Чолій підписує Меморандум про співпрацю з М. Урбанським. Є. Чолій та П. Клімкін підписують Меморандум. Є. Чолій та Я. Томбіньські. Зліва направо М. Ярошевич, Є. Чолій, Ю. Стець та С. Касянчук. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка