Губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв
Губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв

  Їх вручив губернатор Воронезької областi за допомогу в ліквідації природних пожеж в регіоні

14 серпня 2010 року губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв на аеродромі Воронезького авiазаводу (ВАСО) зустрівся з льотчиками Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення вiд наслiдкiв Чорнобильської катастрофи і начальниками Луганського і Харківського звідного загонів Державної протипожежної служби, які надавали допомогу в гасінні природних пожеж в регіоні.

Олексій Гордєєв виразив подяку всьому особовому складу льотного і наземних загонів за професійну і ефективну роботу в дуже складних умовах, а також відзначив їх особисту мужність.

«Цього року біда прийшла в нашу область, але загальна злагоджена робота, і у тому числі допомога нашої братської України, допомогла впоратися із стихією. Від імені всіх воронезьцiв хочу виразити вам подяку i сказати вам спасибі! Воронезька земля тепер для вас стала рідною», - наголосив губернатор. Зокрема,  він відзначив, що допомога була надана оперативно і своєчасно.  «Цей авіазагін працював дуже ефективно, скинувши близько тисячі тон води під час вильотів на місця спалахів та пожеж на території Воронезької області», - додав Олексій Гордєєв.

Глава регіону вручив нагороди і листи подяки українським льотчикам і пожежникам. Так, за надання практичної допомоги в забезпеченні гасіння пожеж на території Воронезької області, зразкове виконання службового обов'язку в умовах, зв'язаних з ризиком для життя, проявлені при цьому професійна майстерність, мужність і самовідданість іменним годинником губернатора Воронезької області були нагороджені командир авіаційної ескадрильї Володимир Леонов, командир повітряного судна Андрій Зайцєв, командир повітряного судна Віктор Сліпченко, начальник Луганського звідного загону Державної протипожежної служби Костянтин Мацюрак і начальник Харківського звідного загону Державної протипожежної служби Андрій Бабенко. Листи подяки губернатора одержав весь особовий склад авіазагону з України.

Губернатор також закликав всіх воронезьцiв «не розслаблятися». «На федеральному рівні режим надзвичайної ситуації у Воронезькiй області знятий, але усередині регіону ми режим НС залишаємо, під контролем тримаємо всі райони».

За даними прес-служби губернатора та уряду Воронезької областi, угрупування повітряних і наземних протипожежних сил МНС України було направлене в Воронезьку область Росiї 3 серпня. До складу угрупування увійшли два літаки Ан-32П (17 чоловік), а також 51 співробітник пожежної охорони і 12 одиниць пожежних автомобілів. За час роботи з 3 по 13 серпня льотчиками авіації було здійснено 112 вильотів на гасіння лісових пожеж, в ході яких на вогнища було скинуто 896 тон вогнегасних засобів. Окрім цього, літаки 18 разів притягувалися для проведення розвідки протипожежної ситуацiї на території всієї області, за результатами якої вдалося своєчасно виявляти нові спалахи пожеж, ефективно оцінити ситуацiю для подальшого використання повітряних і наземних сил.

Авіатори працювали на гасінні таких крупних пожеж, як поблизу села Троїцького Лiскiнського району, Кожевєному кордонi пiд Воронежем, у мiста Нововоронежу, сіл Семено-Олександрiвка Бобровського і Тойда Анінського районiв. Особливо ефективно застосовувалася авіація на стадії переходу пожежі з лісової підстилки на верхову, завдяки чому в найкоротші терміни були локалізованi крупні вогнища і не допущене зростання фронту вогненої стихії. Гасіння з літаків надало колосальний позитивний ефект в ліквідації вогнищ і дозволило не допустити катастрофічних наслідків, що могли виразитися в десятках тисяч гектарiв згорілих лісів.

Окрім цього, вживання авіації дозволило ефективно локалізувати великі ландшафтні вогнища, на яких в звичайних умовах доводиться задіювати велику кількість пожежної техніки і особового складу, а також гасити спалахи у важкодоступних місцях лісового масиву, куди наземна техніка взагалі не може пробитися.

Не менший вклад в ліквідацію надзвичайної ситуації на Воронезькій землі внесли і сили наземного угрупування протипожежної служби України, що складається з Луганського і Харківського звідних загонів. Українські пожежники працювали на найбільших пожежах в Нововоронiжi, Бобровському і Анінському районах, а також на Кожевєному кордонi пiд Воронежем, де надали істотну допомогу воронезьким колегам. Безпосередньо сили українського угрупування брали участь в ліквідації наслідків лісових і ландшафтних пожеж на території більше 90 гектарiв. Важливу роль вони також несли в організації роботи по захисту населених пунктів.

Дмитро ДЕНИСЕНКО,

голова ради вiддiлення ОУР в Воронезькiй областi.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Український пожежний літак Ан-32 на воронезькій землі
Український пожежний літак Ан-32 на воронезькій землі
Вручення нагороди від Воронезької області
Вручення нагороди від Воронезької області
Фото разом з губернатором 14.08.10.
Фото разом з губернатором 14.08.10.

На світлинах: Губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв. Український пожежний літак Ан-32 на воронезькій землі. Вручення нагороди від Воронезької області. Фото разом з губернатором. Фото – з сайту уряду Воронезької областi. 14.08.10.

Додатки:

Информационный портал Центрального-Черноземья

Губернатор Воронежской области вручил награды украинским летчикам  

14.08.2010 15:10:33  Сегодня, 14 августа, губернатор Алексей Гордеев на аэродроме ВАСО встретился с летчиками Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины и начальниками Луганского и Харьковского сводного отрядов Государственной противопожарной службы, которые оказывали помощь в тушении природных пожаров в Воронежской области.

Алексей Гордеев поблагодарил весь личный состав летного и наземных отрядов за профессиональную и эффективную работу в очень сложных условиях, а также отметил их личное мужество.

«В этом году беда пришла в нашу область, но общая слаженная работа, и в том числе помощь нашей братской Украины, помогла справиться со стихией. От лица всех воронежцев хочу сказать вам огромное спасибо! Воронежская земля теперь для вас стала родной» , - сказал губернатор.

Алексей Гордеев отметил, что помощь была оказана оперативно и своевременно.

«Этот авиаотряд работал очень эффективно, сбросив около тысячи тонн воды во время вылетов на места возгораний на территории Воронежской области», - добавил губернатор.

Глава региона вручил награды и благодарственные письма украинским летчикам и пожарным

Так, за оказание практической помощи в обеспечении тушения пожаров на территории Воронежской области, образцовое выполнение служебного долга в условиях, сопряженных с риском для жизни, проявленные при этом профессиональное мастерство, мужество и самоотверженность именными часами губернатора Воронежской области награждены командир авиационной эскадрильи Владимир Леонов, командир воздушного судна Андрей Зайцев, командир воздушного судна Виктор Слипченко, начальник Луганского сводного отряда Государственной противопожарной службы Константин Мацюрак и начальник Харьковского сводного отряда Государственной противопожарной службы Андрей Бабенко. Благодарственные письма губернатора получил весь личный состав авиаотряда из Украины.

Губернатор также призвал всех воронежцев «не расслабляться».

«На федеральном уровне режим чрезвычайной ситуации в Воронежской области снят, но внутри региона мы режим ЧС оставляем, под контролем держим все муниципальные районы. Синоптики раньше, чем через неделю, дождей не обещают, поэтому еще раз прошу всех быть бдительными, особенно при использовании огня в лесу. Давайте этот трудный период переживем вместе мобилизованно и четко. Сегодня с ситуацией мы справились, но наша основная задача – не допустить больше пожаров в лесу, и тем более в жилых домах и на промышленных объектах», - подчеркнул Алексей Гордеев.

Группировка воздушных и наземных противопожарных сил МЧС Украины была направлена в Воронежскую область 3 августа. В состав группировки вошли два самолета АН-32П (17 человек), а также 51 сотрудник пожарной охраны и 12 единиц пожарных автомобилей.

За время работы, с 3 по 13августа, летчиками авиации было осуществлено 112 вылетов на тушение лесных пожаров, в ходе которых на очаги было сброшено 896 тонн огнетушащих средств. Кроме этого, самолеты 18 раз привлекались для проведения разведки противопожарной обстановки на территории всей области, по результатам которой удалось своевременно обнаруживать все новые возгорания, эффективно оценить обстановку для дальнейшего применения воздушных и наземных сил.

Авиаторы работали на тушении таких крупных пожаров, как очаги в районе села Троицкого Лискинского района, Кожевенного кордона Воронежа, Нововоронежа, сел Семеново-Александровка и Тойда Аннинского района. Особенно эффективно применялась авиация на стадии перехода пожара с лесной подстилки на верховой, благодаря чему удавалось в кратчайшие сроки локализовать крупные очаги и не допускать роста фронта огненной стихии. Тушение с самолетов оказало колоссальный положительный эффект в ликвидации очагов и позволило не допустить катастрофических последствий, выразившихся в десятках тысяч гектаров сгоревших лесов.

Кроме этого, применение авиации позволило эффективно локализовать большие ландшафтные очаги, на окольцевание которых в обычных условиях приходится задействовать большое количество пожарной техники и личного состава, а также тушить возгорания в труднодоступных местах лесного массива, куда наземная техника вообще не может пробиться.

Не меньший вклад в ликвидацию чрезвычайной ситуации на Воронежской земле внесли и силы наземной группировки противопожарной службы Украины, состоящей из Луганского и Харьковского сводных отрядов. Украинские пожарные работали на крупнейших очагах в Нововоронеже, Бобровском и Аннинском муниципальных районах, а также на Кожевенном кордоне Воронежа, где оказали существенную помощь воронежским коллегам. Непосредственно силы украинской группировки участвовали в ликвидации последствий лесных и ландшафтных пожаров на территории более 90 гектаров. Существенную роль они также внесли в организацию работы по окарауливанию локализованных очагов, их проливке и защите населенных пунктов.

По сообщению: Управления по взаимодействию со СМИ и административной работе Правительства Воронежской области.

http://www.communa.ru/news/detail.php?ID=42913&print=Y 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка