Дзвони для храму в луганському місті СватовеПро добродійний Міжнародний духовно-православний проект «Воронезькі дзвони в дар Україні»

В Покровському кафедральному соборі Воронезької єпархії Руської православної церкви митрополит Воронезький і Борисоглебський Сергiй 14 вересня 2009 року освятив дзвони, якi вiдлитi у Воронежi на підприємстві «Віра» i урочисто переданi в дар для дзвонниці Храму iкони Божої Матерi «Спорітельниця Хлiбiв», що будується в місті Сватове Луганської області України. За маршрутом доставки п'яти дзвонів вагою від 7 до 100 кілограмів (Вороніж – Вiльховатка – Розсош - Кантемирiвка - державний кордон Росії з Україною – Сватово) в трьох прикордонних районах Росії пройдуть молебни, а прибуття до Сватово заплановане на 17 вересня.

Будівництво храму дерев'яної архітектури, освячення якого намічене на 25 жовтня, здійснює Українська православна церква Московського патріархату. Лic до нього везуть з Буковини, з Буковини також i майстри. А що стосується дзвінниці, то ініціатором і виконавцем добродійного міжнароднього духовно-православного проекту «Воронезькі дзвони в дар Україні» стала комісія з толерантності і громадської дипломатії Громадської палати Воронезької області. Було прийняте рішення відгукнутися на прохання про підтримку, направлене єпископом Сіверодонецьким та Старобiльським Агапітом. За інформацією голови комісії Валентини Шумлянської, за три місяці акції по збору коштів в ній взяв участь 91 благодійник. Вони внесли від 100 росiйських рублів до декількох десятків тисяч. А всього зібрано понад 150 тисяч рублів.

-Цей факт свідчить про єднiсть православної церкви, єдність нашої віри, - сказав на церемонії митрополит Воронезький та Борисоглебський Сергiй. – Важливо, що в серці росіян всіх національностей – а це показав збір коштів – живуть ці відчуття. Дай Боже, щоб цей дар прислужив на благо!

Кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці міста Воронєжу.  

Освячення дзвонів для українського храму Воронезьким владикою.  

Митрополит Воронезький і Борисоглебський Сергiй освячує дзвони для Сватовської церкви.  

Будуються храм і дзвонниця у місті Сватове.  

Єпископ Сіверодонецький та Старобiльський Агапіт біля нового храму.  

Новозбудована дзвонниця у місті Сватове чекає дзвони з Воронєжу. 

На світлинах: Дзвони для храму в луганському місті Сватове. Кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці міста Воронєжу. Освячення дзвонів для українського храму Воронезьким владикою. Митрополит Воронезький і Борисоглебський Сергiй освячує дзвони для Сватовської церкви. Будуються храм і дзвонниця у місті Сватове. Єпископ Сіверодонецький та Старобiльський Агапіт біля нового храму. Новозбудована дзвонниця у місті Сватове чекає дзвони з Воронєжу.

Дмитро ДЕНИСЕНКО.

Фото автора та Сіверодонецької єпархії УПЦ МП.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">denisenko@kommuna.ru, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">ddm70vrn@yandex.ru 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка