Господиня

Про святкування клубом «Червона Калина» Дня слов’янської писемности та культури

Вже кілька років поспіль українців клубу «Червона Калина» на святкування Дня слов’янської писемности та культури запрошують до себе наші давні друзі з міського краєзнавчого музею. То разом влаштовуємо там спільні виставки народного побуту. То слухаємо виступ дитячих фольклорних колективів. То просто збираємось на словянські вечірки.

Саме так це було ось цього 24-го травня. На свято прийшли учасники театру пісні «Славяне» під керівництвом Галини Лаврової та наш український клуб «Червона калина».

Працівник музею Наталя Трифонова розповіла про святих Кирила та Мефодія, про історію  створення  руської азбуки, повідомивши немало цікавих історичних фактів.

Я, Лідія Кобзар, зачитала повідомлення про участь української діаспори під державним прапором України у величній ході від стін Храму Христа Спасителя, а також зачитала вітальні вірші українською мовою.

«Червона Калина» та «Славяне» фотографувались в інтер’єрах музею, виконували українські та російські пісні, дружно водили народні танці.

Лідія КОБЗАР.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доброго борщу наварила

За ткацьким станком

За ткацьким станком

Зараз пригощу..

Ми чекаємо гостей

Українці Златоусту на слов'янських вечорницях в краєзнавчому музеї

На світлинах: Господиня. Доброго борщу наварила. За ткацьким станком. Зараз пригощу... Ми чекаємо гостей. Українці Златоусту на слов'янських вечорницях в краєзнавчому музеї.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка