Герб Самарської областіСамарські письменники з України дали урок патріотизму старшокласникам

В ці осінні дні сповнилося рівно 60 років з часу одної із величних битв Великої Вітчизняної війни - битві за Дніпро і звільненню столиці України - чудового міста Кєва від німецько-фашистскої окупації. «Дніпро - ріка героїв» казали за радянских часів, бо за безсмертні подвиги при форсуванні головної ріки України звання Героїв Радянского Союзу отримали майже 2,5 тісячи воїнів, більш ніж кожен п'ятий за всі чотирирі роки війни. Ми повинні виказати слова щірої вдячності на адресу тих людей, що приймали участь у цій славетній битві за Дніпро і українську землю.

Знаменному ювілею була присвячена творча зустріч в Слов'янскій школі № 132 м. Самари з письменниками-фронтовиками. Її організаторами виступили колектив школи, обласний український національно-культурний центр "Промінь" та обласна організація письмеників. Перед самарськими старшокласниками виступили три заслужених працівника культури Росії: прозаік, уродженець міста Щорс Черніговскої області ТОЛКАЧ Михайло Якович,. поет і драматург, киянин ТАБАЧНІКОВ Семен Михайлович, що попав на фронт у 1941 році. Прямо із студентської аудіторії Київського театрального інституту. А також - керівник представництва Центру «Промінь» у Похвістневскому районі, член Союзу професійних літераторів, поет і публіцист РУДЕНКО Павло Іванович, вихованець Старо-Збур'ївського дитячого будинку Херсонської області, значна частина віршів якого присвячена дружбі народів Росії та України. В роки Великої Вітчизняної війни він був юнгою бронекатеру Азовсько-Дніпровскою (Дунайської) флотилії і приймав участь в бойовых діях по звільненню від окупантів Півдня України.

Зустріч письменніків-фронтовиків у Слов'янській школі, яка на днях зустріне свій 100-річний ювілей, видалась теплою, зворушливою і стала справжнім уроком патріотизму і любові до Вітчини для самарської молоді.

Василь СЛОБОДСЬКИЙ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка