Геннадій ДемченкоУродженець українського міста Северодонецька очолив сільське господарство російського регіону

Заступником голови обласного уряду - міністром сільського господарства і продовольства Самарської області став глава Красноярського району 54-річний українець з Луганщини Геннадій Демченко. За оцінкою губернатора Самари Володимира Артякова, новий міністр добре бачить шляхи рішення проблем сільського господарства, будівництва дорог на селі, залучення кадрів в аграрний сектор, розвитку малокомплектних шкіл. За словами прес-секретаря міністерства сільського господарства області Марії Жаркової, Геннадій Демченко приступив до роботи 29 грудня.

Наша довідка: Геннадій Леонідович Демченко народився 8 жовтня 1953 року в місті Северодонецке Луганської (тоді – Ворошиловградської) області України. У 1973 році закінчив Корочанський сільськогосподарський технікум Білгородської області, в 1981 році – Курський сільськогосподарський інститут за фахом учений-агроном. У 1997 році після захисту дисертації йому присуджений вчений ступінь кандидата соціологічних наук.

Ще в технікумі почав працювати трактористом. Після випуску в 1973 році трудився агрономом в радгоспі "Ізмайлово" області Калінінськой, відслужив термінову в армії, звідки звільнився старшим сержантом. Потім працював агрономом і в колгоспі імені Крупської Волоконовського району Білгородської області, а з 1978 року – відділенням, що управляє, і секретарем парткому радгоспу імені Горького в Красноярському районі Куйбишевської області . У 1983 році був призначений директором радгоспу "Куточок Леніна" Красноярського району. З 1996 року – обраний голова адміністрації району. Заслужений працівник сільського господарства Росії. Одружений, троє дітей.

Андрій БОНДАРЕНКО

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка