Свідомій українській активістці з Омська Лідії Близновій виповнилося 70 років

Лідія Близнова – людина, яка своїми щоденними справами, активною життєвою позицією і патріотизмом підтверджує відому тезу про те, що і один у полі воїн. У перекладі на нашу «діаспорну мову»: її українська діяльність – приклад того, як одна людина іноді може зробити більше, ніж деякі великі громадські організації РФ, зокрема й ті, що мають гучні назви та юридичний статус.

Насправді ж, Лідія Близнова не самотня в своїй українській роботі в Омську – вона виховала собі надійного і такого ж активного, як сама, помічника – онука Гриця. Разом і роблять добрі справи, пропагуючи українську культуру, національні духовні цінності, в міру своїх сил намагаються донести до росіян правду про свій народ і свою Вітчизну, яка лише стає на ноги як незалежна держава. І це чи найбільша заслуга пані Лідії, що вона, в час стрімкої асиміляції і занепаду української діаспори в Росії, підготувала собі молоду зміну, яка не дозволить погаснути вогнику проукраїнської діяльності, в основі якої – збереження етнічної ідентичності українців на теренах цієї агресивної до України держави.

Вітаючи пані Лідію зі славним ювілеєм, хочемо побажати їй міцного сибірського здоров’я, родинного затишку, оптимізму, реалізації нових і сміливих задумів. Хай Вас Господь береже і обдаровує новими силами для нелегкої роботи на українській громадській ниві!

Щиро,
редакція сайту «Кобза»


На світлинах: Ювілярка з Омська Лідія Близнова. Духовний зв’язок із Україною додає пані Лідії наснаги до роботи як керівнику родинного гуртка «Збіжжя». Лідія Близнова регулярно влаштовує одиночні пікети на підтримку України в її боротьбі з агресором. Онук Гриць – патріот України і надійний бабусин помічник.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка