Редакція сайту «Кобза» вітає всіх із Різдвом Христовим та прийдешнім 2019 роком

Дорогі друзі!

Різдво є великим святом, встановленим на спогад про народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Різдво Христове – одне з найважливіших християнських свят, державне свято в більш ніж 100 країнах світу.

Нинішнє Різдво за григоріанським календарем, за яким живуть католики й протестанти, вперше в новітній Україні відзначається на державному рівні. Рішення влади офіційно відзначати Різдво одночасно за григоріанським і юліанським календарями, нарешті зрівняло в правах вірних римо-католицької та православної конфесій. І це чудовий знак зближення народів і людей різних віросповідань!

Сьогодні в Україні завершується процес відродження історичної справедливості – створення нової єдиної помісної Української Православної Церкви. А це шлях до духовного відродження нації, звільнення її зі столітнього поневолення Москвою. У сім’ї вольних народів світу Україна посяде гідне місце як рівна серед рівних, а її Церква дбатиме про розквіт власного народу, а не служитиме його споконвічним ворогам.

Щиро вітаємо своїх читачів, світове українство, всіх, хто підтримує український народ у цей драматичний і доленосний для нього період історії, з величним і світлим святом – Різдвом Христовим, а також прийдешнім Новим роком, який, без сумніву, стане переломним в українській історії!

Зичимо всім добра, миру, злагоди та Божої благодаті!

Христос народжується! Славімо Його!

Редакція сайту «Кобза»


На світлинах: Різдвяна листівка. Різдво – одне з найулюбленіших свят українців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s