14 жовтня – день, щедрий на визначні свята, з якими редакція «Кобзи» щиро всіх вітає

Редакція сайту «Кобза» щиро вітає все світове українство зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!

Свято Покрови вважається святом воїнів і їх рідних. В цей день матері, дружини та наречені воїнів просять Богородицю захистити їх синів і коханих і вірять, що цього дня молитва має особливу силу.

Те, що День захисника України співпадає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці – це потужний захист та важливий символ. На Українській землі буде мир, а Україна вже на шляху до успіху та стабільного прогресивного розвитку. Але для цього всім українцям слід докладати більше зусиль і всебічно підтримувати своїх захисників.

Процес надання Томосу про автокефалію Українській Православній церкві, який започаткував Константинопольський патріархат напередодні Покрови – це, справді, блага вість: більшого подарунку українцям до свята важко собі й уявити. Існування в Україні єдиної помісної православної церкви – це один із ключових факторів реальної Незалежності держави.

Українське козацтво завжди самовіддано й хоробро захищало свої кордони і стало першоосновою української державності. Сьогодні український народ бореться проти російського агресора, що топче й загарбує його землю, а тому приклад боротьби українського козацтва з ворогом має бути наслідуваний, зокрема, в процесі патріотичного виховання дітей і молоді.

Хай Пресвята Богородиця й надалі надійно захищає своїм Покровом народ України. Бажаємо всім українцям миру, злагоди в родинах, козацького здоров’я й достатку! Хай усім нам допомагає Господь!

Редакція «Кобзи»


На світлинах: Пресвята Богородиця своїм Покровом захищає Україну. Українські жінки стали пліч-о-пліч з чоловіками на захист Батьківщини. Українська козаччина – славне минуле нинішньої України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s