Віктор Гіржов

Ми вітаємо нашого колегу і соратника!

Дорогі читачі!

Повідомляємо, що відомий журналіст і громадський діяч, колишній головний редактор сайту «УкрРосІнфо» Віктор Гіржов приєднався до нашої Редакції, де він обійматиме посаду Редактора регіонального відділу.

Віктор Гіржов має великий досвід роботи з діаспорою у Росії, має чисельні контакти в регіональних організаціях, він неодноразово публікував у пресі матеріали на теми діаспори. В нинішній момент, проживаючи в Україні, він часто виступає в українських ЗМІ з патріотичних позицій, а також є постійним гостем на «Радіо Свобода» (Москва). Його добре знають в УВКР і СКУ.

Віктор Гіржов має освіту журналіста, за його плечима близько сорока років професійного досвіду. Його відрізняє аналітичний стиль роботи, послідовність у досліджуванні тем, поміркований і професійний підхід до журналістської діяльності.

Можливо, читачі пам’ятають, що у далекому минулому між сайтами «УкрРосІнфо» та «Кобзою» іноді виникали суперечки на тему тактики українського громадського руху, але в питаннях стратегії і підтримки України, а також захисту прав людини ми завжди мали єдність у поглядах. Тому поява Віктора Гіржова в Редакції  «Кобзи» невипадкова, і ми віримо, що пан Віктор зможе знову підняти кількість інформації із регіонів на рівень 2007-2010 років, коли «Кобза» мала до 15 кореспондентів.

Ми вітаємо нашого колегу і соратника і бажаємо йому успіхів!

Редакція «Кобза – українці Росії»

На світлинах: Віктор Гіржов. Журналіст і політолог Віктор Гіржов - постійний гість українських і російських радіо- та телеканалів.

Додатково:

Українська діаспора за кордоном: під тиском російської пропаганди та спецслужб,

Українські земляцтва Росії" як елемент інформаційної війни проти України,

«Гордіїв вузол» українського Арбату

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s