Василь Коломацький, директор

Ми плануємо поповнити склад редакції 

Повідомляємо, що редакційна поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. більше не належить редакції.

В нинішній момент в редакції «Кобзи» відбувається внутрішня реформа, мета якої полягає у підвищенні ефективності нашої роботи. Ми намагаємося впровадити більш корпоративний стиль управління із чіткими функціями і обов’язками.  В процесі цієї реформи частина редакції вирішила залишити наші ряди, вважаючи що нові умови роботи їм не підходять. Важливо відзначити, що в нашому розходженні не було жодних ідеогогічних моментів. Ми цілком розуміємо почуття і мотиви наших колишніх колег, але бажаємо розвивати наш проект у заданому напрямку. В цьому ми в першу чергу несемо відповідальність перед українською громадою у Росії. Залишившись єдиним помітним ресурсом про життя української громади у Росії, ми беремо забов’язання більш ефективної роботи.

На момент 20 лютого ц.р. в редакції працюють дві особи:

Василь Коломацький, директор і головний редактор.

Алла Акіменко, редактор регіонального відділу.

З часом ми плануємо поповнити склад редакції новими журналістами.

Ми також звертаємося до потенційних спонсорів із проханням підтримати нашу редакцію. Для того щоб гарантувати щоденне оновлення матеріалу нам не вистачає 1 тис. ам. дол. на рік. Ми мали цю проблему і в минулому році, не змогли її вирішити, і саме через брак коштів не змогли забезпечити оновлення (особливо проблема відчувалася в лютому, березні і квітні минулого року). Ми бажаємо повернутися до того стандарту, який ми мали протягом минулих років, але слово за вами, дорогі спонсори.

Василь Коломацький,

головний редактор, «Кобза»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Василь Коломацький, директор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s