Митрополит Богородський і Московський Адріан

Редакція стурбована тиском властей на Богородську єпархію

Дорогі читачі!

Повідомляємо про те, що Митрополит Богородський і Московський Адріан звернувся до керівництва сайту з проханням про вихід із Редакції. Причини такого кроку добре зрозумілі тим, хто слідкує за ситуацією навколо Богородської єпархії УПЦ КП у Ногінську. (Цього тижня ми опублікували два матеріали про Ногінськ).

Головний Редактор Василь Коломацький задовольнив прохання Митрополита. У своїх словах до Владики Василь Коломацький зокрема вказав: «Преосвященний Владико, Ви десять  років були членом нашого колективу. Ви були для нас взірцем чесності, принциповості і мужності. Для нас була честь працювати поруч з таким подвижником Українського православя, як Ви. «Кобза» продовжуватиме слідкувати за подіями у Ногінську...» І далі: «В нинішні підлі часи натовп несе якась незрозуміла одержимість і агресія. І саме тому самозахист стає нормою життя активістів. Я вірю що ми з честю пройдемо через лихоліття. Двері нашої Редакції завжди відкриті для Вас».

26 вересня 2015 року – останній день роботи Владики Адріана в Редакції.

Нині над «Кобзою» працюють – Василь Коломацький (Канада), Наталка Литвиненко-Орлова (Україна), Ігор Роздобудько (Росія), Алла Акіменко (Україна).

Редакція стурбована тиском властей Росії на Богородську єпархію. Ми закликаємо Президента України, керівництво УКР, УВКР, Посольство, Діаспору не допустити розвитку ситуації подібній жовтню 1997 року, коли властями було вчинено Ногінський погром. Нам здається що Україна має достатньо важелів щоб зберегти дві (!) активно діючі парафії УПЦ КП на всю Росію. Згадати хоча б 5000 парафій УПЦ МП, які вільно діють в Україні. Чи не пора згадати про слово «паритет»?

Редакція «Кобза – українці Росії»

Додаткові матеріали:

http://www.kobza.com.ua/prava-ljudyny-i-gromadjanyna/5141

http://www.kobza.com.ua/cerkva/5140

http://kobza.com.ua/prava-ljudyny-i-gromadjanyna/573-nogynskyj

http://www.kobza.com.ua/prava-ljudyny-i-gromadjanyna/574

На світлині: Митрополит Богородський і Московський Адріан.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка