Повідомлення редакції

Цікаво подумати, чому діаспорний сайт дожив до такого поважного віку

Дорогі читачі!

Сьогодні нашому сайтові, нашій редакції і нашій справі виповнюється сімнадцять років! Саме 6 червня 2001 року в Інтернеті з’явився новий інформаційний ресурс, який зробив свою першу публікацію (принагідно зазначити, що саме 6 червня в Україні відзначається День журналіста, з чим ми вас щиро вітаємо). На той час у редакції була одна особа – Василь Коломацький (Канада). У серпні того ж року нас стало двоє – директором сайту став професор Стефан Паняк із Єкатеринбурга. Стефан Григорович обіймав цю посаду близько 15 років.

Олександр Гвоздик буде допомагати із фінансами та зв’язком із Сумами

Дорогі читачі!

Повідомляємо, що наш колектив поповнився ще одним учасником. Олександр Гвоздик із міста Сум погодився працювати у нашому колективі. В його обов’язки входитиме допомога редакції із фінансуванням нашого бюджету. Це дуже важлива справа, оскільки робота працівників «Кобзи» оплачується, отже ми мусимо збирати річний бюджет у розмірі 2700 ам. дол. для того, щоб регулярно оновлювати сайт і тримати його на належному професійному рівні.

Прохаємо кореспондентів надсилати свої репортажі

Дорогі читачі!

У зв’язку з особистими обставинами (черговий період пошуку роботи), Василь Коломацький тимчасово передає обов’язки Головного редактора сайту Віктору Гіржову. Термін передачі обов’язків – шість місяців: з травня до листопада цього року.

Ми гадаємо, що немає потреби представляти читачам пана Віктора – він найбільш відомий журналіст, що пише про українців у Росії, в цій ділянці він працює понад десять років. Нагадаємо лише, що пан Віктор приєднався до нашої редакції у липні минулого року.

Василь Коломацький залишається на посаді директора сайту і відповідає за кадри та фінанси.

Запевняємо читачів, що «Кобза» працюватиме у звичному режимі. Прохаємо кореспондентів надсилати ваші репортажі і повідомлення на наші редакційні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Редакція сайту «Кобза – Українці Росії»

 

Невже ДВА вже забагато?

Шановні колеги!

Ми із здивуванням прочитали коментарі в Групі «Громада українців Росії», в яких нашого головного редактора Василя Коломацького звинувачено за трьома пунктами:

1)      Передрук матеріалів Групи без посилання (це названо конкретно – «крадіжкою»).

2)      В «підігруванні російській владі», шляхом штучного накручування кількості українських організацій у Росії.

3)      Консультуванням Володимира Волкова, автора дисертації "УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ: ІНСТИТУЦІЙНИЙ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТА КУЛЬТУРНИЙ АСПЕКТИ (1991 - 2010 рр.).

Також маємо редакційне прохання

Дорогі читачі!

З 17 лютого ц.р. наш сайт не працював близько двох тижнів. Ми перепрошуємо за цей прикрий збій у нашій роботі.

Причиною збою стала накладка кількох подій і наш невірний аналіз ситуації. По-перше, трапився технічний збій (про що ми зрозуміли із запізненням). По-друге, стався він в момент продовження контракту за хостинг. По-третє, в цей же час Василь Коломацький перебував в Україні з довгим візитом (і з обмеженими фінансами), а тому не міг повноцінно вирішувати організаційні питання. Таким чином, лише після повернення Коломацького до Канади ми змогли проплатити хостинг, а вже потім вирішити технічну проблему. Це, напевно, був найдовший збій у роботі, принаймні за останні 5-7 років. Ще раз приносимо вибачення. Тих, хто турбувався, можемо запевнити: ФСБ не мала жодного стосунку до цієї події − вина цілком наша.

Від Митрополита Адріана з Ногінська (Росія) та Віктора і Людмили Казбанів із Сум (Україна) на ім’я головного редактора сайту «Кобза» Василя Коломацького надійшли вітання з Новим роком та Днем ангела – св. Василя

Дорогий друже, пане Васю Коломацький!

Дозвольте мені привітати Вас із Днем ангела на честь святого Святителя Василія Великого, Архієпископа Кесарії Кападокійської!

Сьогодні ж, 14 січня, у неділю, свята Українська Православна Церква також вшановує пам'ять Святителя Петра (Могили), Митрополита Київського і всієї України, який, будучи молдаванином, віддав всього себе українській освіті, сформувавши свою знамениту Києво-Могилянську Академію, як другий вищий навчальний заклад в Україні, після Острозького.

Сайт «Кобза» щиро вітає давнього друга редакції, засновника і головного редактора Сумського інформаційного порталу «XPRESS» Олександра Гвоздика з Днем народження

Шановний пане Олександре!

Редакція сайту «Кобза – українці Росії» рада вітати Вас із Днем народження! Ви народилися в святковий Різдвяний час – коли православний люд відзначає явлення світу сина Божого, котрий все своє життя до останку присвятив служінню людям. Саме в цьому збігові ми вбачаємо певну знаковість, певний символізм.

Українець року у Росії – Митрополит Адріан. Друг України у Росії – адвокат Марк Фейгін

Дорогі читачі!

Редакція визначила переможців у двох щорічних номінаціяї Кобзи: «Українець року у Росії» та «Друг України у Росії».

Шановна пані Лідіє!

Редакція сайту «Кобза – Українці Росії» рада щиро вітати Вас із Днем народження!

Українська громада РФ знає Вас як активну людину, палку патріотку своєї Батьківщини, що в далекому і холодному омському краї плекає українську культуру, духовність, народні традиції. Створений Вами родинний гурток «Збіжжя» –  приклад того, як із гідністю і без зайвого пафосу можна розвивати українську справу в Росії.

Бажаємо Вам вічної весни в душі, яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок. Нехай у вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість і благополуччя.

Хай Вас завжди радують рідні й близькі люди. Залишайтесь завжди такою ж чесною, доброю і порядною жінкою, сміливою і щирою людиною, якою ми Вас знаємо.

«Без гніву та пристрасті»

I. Основні події в редакції.

2017 рік був роком змін у редакції нашого сайту. Відбулася зміна редакції: третя редакція завершилася, четверта – розпочала роботу.

Коротко нагадаємо історію. Перша редакці розпочала роботу у 2001 році і складалася з Василя Коломацького та професора Стефана Паняка (москвич Віктор Гуменюк брав участь у створенні «Кобзи», але до складу першої редакції не ввійшов). Друга редакція розпочалася появою в редакція Андрія Бондаренка (Самара). Ця редакція працювала з 2003 року до 2011 року. В третій редакції працювали Єлизавета Кейль, Митрополит Адріан, проф. Стефан Паняк, журналіст Алла Акименко, громадська активістка Наталка Литвиненко-Орлова, історик Ігор Роздобудько. Ця редакція працювала з 2011 року до 2017 року. В цьому ж році розпочалася четверта редакція (Василь Коломацький, Віктор Гіржов).

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s