Повідомлення редакції

Українська школа має стати українською!

Держдума РФ (яку не можна вважати легітимною через обрання частини депутатів від окупованої території Криму) на своєму пленарному засіданні 27 вересня ц.р. прийняла заяву, в якій засуджується «мовне питання», що міститься в новому Законі України «Про освіту»

Днями у ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що Держдума РФ висловлює обурення новим законом і готує з цього приводу заяву. Редакція «Кобзи», володіючи станом справ з освітою та правами найбільшої української громади світу - українців Росії, підготувала відповідне звернення до російського парламенту. Після того, як анонсована заява була схвалена і оприлюднена на офіційному сайті Держдуми (аналогічну заяву прийняла і Рада Федерації), ми публікуємо наше звернення, в якому спробуємо розставити всі крапки над «і». Крім того, дослідницька група сайту має намір створити аналітичну довідку про стан справ з мовним, інформаційним та релігійним питаннями щодо українців Росії, а також дотримання прав людини, громадянина і нацменшин в цій країні, яка шукає найменшу тріску в чужому оці, не бачачи великої колоди у власному.

Академік Тарас Дудко, совість Діаспори у Росії

І вічні ми будемо з Нею!

Дорогі українці!

Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності!

Бажаємо вам бути щасливими, заможніми, і гордо нести пропор України і звання українця,   де б ви не були!

Нашій Незалежності вже 26 років. Були за цей час і кращі роки, були й гірші, але з кожним днем наша Нація будувала свою державу, як вільний дім для всіх громадян. Коли ставалися кризи у державі – народ висував Майдан, як останній аргумент владі. З кожною революцією ми відвойовували собі більше прав і свобод, декларували і зміцнювали нашу гідність і єдність. За кожну свободу – вільні вибори, свободу слова, геополітичний вибір, європейський безвіз, владу без корупції – довоилося платити зусиллями, боротьбою, навіть жертвами.  За територіальну цілісність ми платимо життям наших воїнів щоденно.

Віктор Гіржов

Ми вітаємо нашого колегу і соратника!

Дорогі читачі!

Повідомляємо, що відомий журналіст і громадський діяч, колишній головний редактор сайту «УкрРосІнфо» Віктор Гіржов приєднався до нашої Редакції, де він обійматиме посаду Редактора регіонального відділу.

Віктор Гіржов має великий досвід роботи з діаспорою у Росії, має чисельні контакти в регіональних організаціях, він неодноразово публікував у пресі матеріали на теми діаспори. В нинішній момент, проживаючи в Україні, він часто виступає в українських ЗМІ з патріотичних позицій, а також є постійним гостем на «Радіо Свобода» (Москва). Його добре знають в УВКР і СКУ.

Алла Акіменко, Суми

Ми дякуємо професіоналу за роботу!

Повідомляємо, що редактор регіонального відділу пані Алла Акіменко (Суми) залишила редакцію «Кобзи» за власним бажанням.

Пані Алла працювала в редакції чотири роки, замінивши на цій посаді Єлизавету Кейль.

Її робота відзначалася чітким стилем репортера, гарною роботою із додатковим матеріалом (пошук фотоматеріалу, додаткові лінки, вступ до тексту, і т.д.). Також вона запам’ятається читачам чудовими репортажами із VI Всесвітнього форуму українців (серпень 2016 р). Її фото українських діячів з Форуму є зразком фотожурналістики і ввійдуть в скарбницю «Кобзи».

Василь Коломацький, директор

Ми плануємо поповнити склад редакції 

Повідомляємо, що редакційна поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. більше не належить редакції.

В нинішній момент в редакції «Кобзи» відбувається внутрішня реформа, мета якої полягає у підвищенні ефективності нашої роботи. Ми намагаємося впровадити більш корпоративний стиль управління із чіткими функціями і обов’язками.  В процесі цієї реформи частина редакції вирішила залишити наші ряди, вважаючи що нові умови роботи їм не підходять. Важливо відзначити, що в нашому розходженні не було жодних ідеогогічних моментів. Ми цілком розуміємо почуття і мотиви наших колишніх колег, але бажаємо розвивати наш проект у заданому напрямку. В цьому ми в першу чергу несемо відповідальність перед українською громадою у Росії. Залишившись єдиним помітним ресурсом про життя української громади у Росії, ми беремо забов’язання більш ефективної роботи.

Наталка Литвиненко-Орлова, наш колишній колега

Марафон довжиною в одинадцять років

Дорогі читачі!

Повідомляємо, що 6 лютого ц.р. наша колега, редактор сайту Наталка Литвиненко-Орлова залишила колектив за власним бажанням. 8 лютого директор Василь Коломацький видав відповідний наказ, задовольнивши її бажання.

Нагадаємо, що пані Наталка працювала в редакції з 2005 року, пройшла разом із редакцією два Майдани, підтримувала демократичну фракцію в ОУР-ФНКА, очолювану академіком Тарасом Дудком, відвідала обидва останні Світові Форуми Українців у Києві.

Андрій Литвин – Українець року у Росії

Поздоровляємо Андрія Литвина і Дарю Полюдову!

Дорогі читачі!

Редакцією визначено переможців в номінаціях «Українець року у Росії» та «Друг України у Росії».

В номінації «Українець року у Росії» переміг Андрій Литвин із Петрозаводська (Карелія). Його заслуги відзначено так:

- За безкомпромісний захист суверенитету України, за правозахисну роботу, за проведення пікетів протесту - в умовах тиску властей.

- За публікації в пресі та виступи перед громадою просвітницького характеру.

- За участь у VI Всесвітньому форумі країнців у Києві в складі делегації від Росії. За публікацію звіту громадської роботи.

- За любов до свободи, до України і за незламність духу. 

В.Коломацький

 

Хай живе газпромівська знижка!

Дорогі читачі!

Поздоровляємо вас з Новим Роком!

Бажаємо вам щастя, здоров’я, успіхів у кар’єрі, а також всіх можливих дій для захисту суверенитету України! Ми сподіваємося, що в наступному році суверенитет України буде відновлено в кордонах, визнаних цивілізованим світом.

Василь Коломацький, головний редактор, 2014 р.

Увага, введено нову номінацію - «Друг України у Росії»

Дорогі читачі!

В кінці року Редакція оголошує переможців року в двох номінаціях: «Українець року у Росії» та «Друг України у Росії». Нижче ми подаємо правила проведення конкурсу в цьому році.

Святий Миколай на українській іконі

Друзі, колеги, однодумці, земляки, брати і сестри у Христі, зі святом!

Сьогодні увесь православний світ вшановує святого Миколая – вісника добра і світла, заступника, який вважається покровителем у першу чергу дітей. Святого, образ Якого знаходиться у кожній віруючій українській родині поряд з образом Ісуса Христа Спасителя і Богородиці.

У цей чудовий і світлий день від усього серця редакція «Кобзи» надсилає найщиріші вітання всім нашим читачам, землякам в Україні та поза її межами, а окремо, діаспорянам у Росії, яким сьогодні найтяжче залишатися Українцями. А також – усім нашим дописувачам і однодумцям.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Уфимський філіал МДГУ ім. М.О. Шолохова

Уфимський  філіал МДГУ ім. М.О. Шолохова