Зустріч з лідером Росії Володимиром Путіним

Віктор Янукович і Дмитро Медведєв прийняли спільну заяву

Росія і Україна зобов'язуються створювати максимально сприятливі умови для об'єднання потенціалів двох країн у таких галузях, як сучасний паливно-енергетичний комплекс, авіабудування, атомна енергетика, військово-технічне співробітництво, йдеться у спільній заяві, підписаній у п'ятницю лідерами двох країн.

У документі зазначається, що «поважаючи свободу вибору механізмів і форм участі держав у процесах економічної інтеграції, Росія і Україна добиватимуться, щоб така участь не завдавала шкоди інтересам двостороннього співробітництва і створення загальноєвропейського економічного простору».

Відповідно до заяви, сторони надаватимуть «усіляку підтримку українській мові в Російській Федерації і російській мові в Україні відповідно до загальноєвропейських стандартів».

Президенти двох країн відзначили в цьому документі, що беруть «під свій патронаж підготовку до святкування в 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка».

Сторони готові розвивати постійний політичний діалог і співробітництво з актуальних міжнародних проблем. До таких проблем у заяві віднесено, зокрема, питання стратегічної стабільності й безпеки, роззброєння та контролю над озброєннями, врегулювання конфліктів, протидії новим глобальним викликам і загрозам у контексті боротьби з тероризмом.

У заяві відзначається, що Росія і Україна як європейська позаблокова держава можуть брати активну участь у загальноєвропейських процесах безпеки.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/35612.htm

Віктор Янукович відзначає важливість підвищення ефективних економічних і політичних відносин з Росією

«Я переконаний, що фінансово-економічна криза, що є і в Україні, і в Росії, на багато питань відкрила нам очі. І підняла ціну нашої взаємної спільної роботи», - сказав Президент України сьогодні в Москві під час зустрічі з Прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним.

Віктор Янукович підкреслив, що розуміння цього питання виросло і в українського, і в російського народу.

«Ми цю сторінку перегорнули. І під час виборчої кампанії український народ проголосував за зміни в країні. Понад 70% виборців проголосували за кандидатів, які йшли з програмами, що пропонували саме зміни», – сказав він.

Глава держави окремо відзначив, що чутливим питанням наших відносин із РФ є, окрім нинішнього стану економічного співробітництва, також і гуманітарна сфера.

«Звичайно, зараз і внутрішня, і зовнішня політика України буде дуже серйозно відкоректована з урахуванням точки зору Українського народу. Зараз на зустрічі з Президентом Росії Дмитром Медведєвим я сказав про те, що нам хочеться зробити крутий поворот у наших відносинах», – підкреслив Президент. Він висловив переконання, що відповіді на ці питання будуть дуже скоро.

«Ми залучаємо зараз до влади професіоналів, людей, які знають, що таке відповідальність. І я впевнений, що ми дуже скоро наведемо порядок і в прямому, і в переносному значенні».

На думку Віктора Януковича, конструктивні відносини України і Росії вигідні також і європейському співтовариству. «Я думаю, що це потрібно буде і Україні, і Росії, і Європі, тому що від нашої співпраці багато в чому залежатиме ситуація і в наших партнерів у Європі, і у світі», – зокрема сказав він.

На думку Глави держави, як тільки буде сформовано новий уряд України, нам необхідно буде провести дуже серйозну ревізію того, що відбулося в наших відносинах. «І всі перекоси, які були, всі штучні бар'єри потрібно буде, як мінімум, прибрати і подивитися на подальші взаємовідносини з точки зору модернізації наших економік, використання наших сильних сторін», – сказав В. Янукович.

А до успіху наші країни, безумовно, приведе інноваційно-інвестиційна модель розвитку економік України і Росії, – переконаний Віктор Янукович.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/35623.htm

Україна як європейська, позаблокова держава будуватиме свої відносини з НАТО відповідно до своїх національних інтересів. І так буде завжди – Віктор Янукович

Україна вибудовуватиме свої відносини з НАТО, виходячи з національних інтересів. Про це Глава держави заявив на спільній з Президентом Росії прес-конференції в Кремлі.

«Що стосується НАТО, я багато разів на це питання відповідав. Україна як європейська, позаблокова держава будуватиме свої відносини з НАТО відповідно до своїх національних інтересів. І так буде завжди», – зокрема сказав Віктор Янукович.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/35611.htm

У рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Російської Федерації відбулося покладання кошику з квітами до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Під час офіційних переговорів глав Росії та України

Обмінялись підписаними документами і добрими посмішками

Квіти до монумента Кобзарю у Москві від Президента України

На світлинах: Зустріч з лідером Росії Володимиром Путіним. Під час офіційних переговорів глав Росії та України. Обмінялись підписаними документами і добрими посмішками. Квіти до монумента Кобзарю у Москві від Президента України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка