Член Ради з міжнаціональних відносин при президентові РФ Безпалько запропонував ліквідувати Україну як державу

Член Ради з питань міжнаціональних відносин при президентові Росії Богдан Безпалько стверджує, що сьогодні неможливо примусити Київ припинити військові дії на Донбасі, проте є спосіб, який допоможе встановити мир.

В інтерв'ю російським ЗМІ він запропонував ліквідацію української держави як найвигідніше для всіх сторін рішення проблеми, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Лента.ру".

На його думку, у влади сучасної України нібито немає суб'єктності, а інструментарієм зовнішнього управління Заходу в країні виступають впливові націоналісти. Також політолог зазначив, що в такій обстановці не передбачається ніякого прогресу у виконанні Мінських угод. При цьому він ні слова не сказав про систематичне порушення Росією Мінських угод, а також підбурюванні до цього найманців РФ.

"Кращим засобом була б ліквідація самої України як держави. Це було б краще не лише для Росії і мешканців Донбасу, але й для громадян самої України, для тих, хто там живе", – стверджує Безпалько.

Він додав, що влада країни нібито проводить всілякі дії, спрямовані на те, щоб життя її громадян ставало тільки гіршим, а суспільні інститути, інфраструктура, промисловість і медицина руйнувалися. Саме з цієї причини, як вважає Безпалько, "демонтаж" української державності став би кращим сценарієм.

У той же час він у властивій РФ манері промовчав про російську агресію проти України, про роль РФ у розпалюванні конфлікту на Донбасі, поклавши всю відповідальність на Україну.

Джерело 

Від редакції

Хто такий українофоб і провокатор Богдан Безпалько – українцям Росії давно і добре відомо. Створена під нього прокремлівська антиукраїнська «національно-культурна автономія українців Росії» замість ліквідованої російською владою аналогічної проукраїнської федеральної організації, була приводом для того, щоб цей україноненависник посів місце у створеній Путіним раді з міжнаціональних відносин і зміг на офіційному рівні – від імені «українців РФ» – паплюжити Україну. Цей псевдоукраїнець потрібен Кремлю ще й для того, аби маргиналізувати український рух в РФ.

Але, на наш погляд, цей суб’єкт навіть для Кремля виявився занадто токсичним. Роблячи заяви щодо ліквідації української держави, цей пан перекреслює будь-яку можливість виступати представником українського етносу навіть мінімально, адже нагадує бджіл, які проти меду в вулику. Багато манкуртів – ненависників України, які вийшли з її лона, принаймні ратують за «дружбу» з Росією, економічну співпрацю з країною-агресором, повернення російської мови в усі галузі громадсько-політичного життя України тощо. Навіть Медведєв у своїй хамській, ксенофобській, відверто антиукраїнській статті не опустився до тези про ліквідацію України – він лише зробив висновок, що треба, мовляв, почекати, доки там з’явиться проросійський президент. А Безпалько пішов далі: він вимагає демонтажу, знищення української держави. Як мовиться, «маразм крєпчал».

Прикро лише, що досьогодні одна з регіональних українських громадських організацій – «Національно-культурна автономія українців Мурманської області» (керівник Катерина Ширко) залишається одним із стовпів безпальківської автономії, адже в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб РФ рахується співзасновником цього антиукраїнського утворення. То може час визначитись з ким мурманські українці і прийняти рішення про реальний, а не декларований вихід організації з українофобського кубла, яке очолює Безпалько? Тим більше, що пані Катерина активно позиціонує себе як патріотка України і є постійною учасницею усіх заходів, які проводить Світовий Конгрес Українців...

На світлині: Українофоб Богдан Безпалько, який видає себе за щирого українця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка