Михайло Фрадков  та Віктор ЯнуковичПрем`єр-міністри України і Росії Віктор Янукович і Михайло Фрадков підписали її на 2008-2010 роки 

Прем`єр-міністри України і Росії Віктор Янукович і Михайло Фрадков 22 червня в Москві підписали Програму економічного співробітництва двох країн на 2008-2010 роки. Документ був підписаний після закінчення другого засідання Комітету з питань економічного співробітництва двосторонньої міждержавної комісії в Москві. Прем`єри також підписали Протокол другого засідання Комітету.

Міністр економіки України Анатолій Кінах і заступник міністра економічного розвитку і торгівлі РФ Віталій Савельєв підписали перелік заходів до Програми економічного співробітництва на 2008-2010 роки.

Проект Програми економічного співробітництва Російської Федерації і України на 2008-2010 роки узгоджений 21 червня під час засідання секретаріату Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії, яке відбулося за участю А.Кінаха і В.Савельєва.

Попередні домовленості передбачали врегулювання поставок холоднокатаного прокату з України на митну територію РФ, вдосконалення і розвиток виробничої міждержавної кооперації.

Згідно з даними Мінекономіки, в 2007 році збереглася сформована впродовж останніх років тенденція зростання товарообігу між Україною і Росією. У січні-квітні 2007 року, за даними митної служби РФ, взаємний товарообіг збільшився, порівняно з відповідним періодом 2006 року, на 27% і становив 8 млрд. 946 млн. дол. США.

Михаил Фрадков и Виктор Янукович готовы возродить дружбу между Москвой и Киевом

На світлинах: Михайло Фрадков  та Віктор Янукович. Михаил Фрадков и Виктор Янукович готовы возродить дружбу между Москвой и Киевом.

УНІАН

22.06.07

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка