МоскваДо відкриття Всеросійського освітнього українського форуму в Башкортостані

Сьогодні відкривається Другий Міжнародний навчальний семінар в Уфі. Подібного за своїм масштабом заходу для системи української освіти в Росії ще не було.

Щиро вітаємо з відкриттям Всеросійського освітнього українського форуму в Башкортостані його організаторів Василя Яковича Бабенка, Володимира Борисовича Дорошенка, Юлію Валеріївну Сіренко, його гостей та учасників і бажаємо успіху в роботі в ім’я всього російського українства!

До цієї визначної події в роботі українських освітніх закладів Російської Федерації редакція незалежного сайту діаспори «Кобза – Українці Росії» підводить результати опитування «Українська освіта в РФ. Чи достатня увага приділяється з боку наших громад і держави організації української освіти?», який ми проводили на протязі року.

«Ні, не достатня» - відповіли 177 наших читачів (або 81.94% від загальної кількості учасників опитування).

«Задовільна» - відповіли 19 відвідувачів сайту (8.8% від учасників опитування).

«Немає відповіді» у 9 учасників опитування (4.17%).

І лише 11 наших відвідувачів (5.09% від учасників опитування) дали позитивну відповідь «Так, достатня».  

Оскільки сьогодні святковий день для українських просвітян Росії, то ми вирішили опублікувати на сайті обличчя тих українських педагогів Російської Федерації, про яких на сторінках «Кобзи» були розміщені публікації на протязі поточного року, їх портрети разом з учнями шкіл і студентами. Нехай весь український світ бачить цих подвижників та їх вихованців у різних куточках нашої найбільшої країни світу.

Москва. Президенту України доповідає начальник відділу інформації та діаспори Культурного центру України в Москві, завідуюча українською недільною школою при Культурному центрі України пані Людмила Мельник.

Вороніж. Урок української мови в школі №91 веде Надія Кривцова.

Краснодар. Викладач української мови Тамара Прокоп’єва та її вихованець - переможець конкурсу читців поетичних творів Тараса Шевченка Юрій Цокуров.

Нижнєкамськ. Керівник Об’єднання по вивченню історії і культури українського народу Людмила Найденко після уроку, присвяченого Голодомору в Україні, в Українській недільный школі міста Нижнєкамська.

Петропавловськ-Камчатський. Вчителька Валентина Вишньова разом з своїми вихованцями з українського недільного класу при школі №7.

Самара. Вчителька української мови Слов’янської школи № 132 Лідія Шошкіна за надісланим їй з України підручником «Слобожанська хвиля».

Санкт-Петербург. Директор Української недільної школи імені Феодосії Коваль заслужений вчитель Росії Тетяна Слуцька разом з своїми учнями.

Сургут. Викладачі міської української недільної школи Олеся Пухальська та Микола Ганущак.

Томськ. Вчителька Заозерної школи Антоніна Макаревич разом з дітьми українських класів.

Уфа. Викладач української мови Уфимської філії Московського державного гуманітарного університету імені М.О. Шолохова Юлія Сіренко разом з групою своїх студенток-філологів.

Андрій БОНДАРЕНКО,

головний редактор сайту «Кобза-Українці Росії».

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вороніж

Краснодар

Нижнєкамськ

Петропавловськ-Камчатський

Самара

Санкт-Петербург

Сургут

Томськ

Уфа

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка