Олеся ПалінськаЇї для вчителів українських шкіл Росії читатиме учасникам навчального семінару в Уфі пані Олеся Палінська зі Львова

1. Завдання курсу народознавства у сучасних умовах. Важливість народознавчих елементів при вивченні української мови в умовах східної діаспори. Інтеграція курсів «Українська мова» та «Народознавство».

2-3. Типи завдань на уроках з народознавства. Використання ресурсів інтернету. Використання наочності. Залучення учнів до спільної практичної діяльності.

4. Використання фільмів, відео- та аудіоматеріалів. Підготовка вчителя до уроку з використанням цих матеріалів. Завдання для учнів.

5. Історія і сучасність у вивченні народознавства. Історія, традиції, звичаї та їх сучасна інтерпретація. Знайомство з сучасною Україною. Віртуальні екскурсії. Спілкування з однолітками з України.

6. Майстер-клас. Урок з народознавства у 9-му класі на тему «Родинна обрядовість. Українське весілля».

На світлині: Олеся Палінська. 

Юлія СІРЕНКО,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Наша довідка про пані Олесю Палінську: 

Науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка". Кандидат філологічних наук. Асистент кафедри загального мовознавства Львівського національного університету ім. І. Франка.

Фахівець з соціолінгвістики та лінгводидактики. Автор підручника «КРОК-1» (українська мова як іноземна, початковий рівень). Викладала українську мову в університеті ім. К. фон Оссієцького, м. Ольденбург, Німеччина.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка