Сьогодні, 23 лютого 2003 р, о 8 вечора за московським часом я мав телефонну розмову з членом ОУР Кононенком Юрієм Григоровичем. Темою розмови було моє бажання отримати відповідь на Запит по Протоколу ОУР, надісланий мною попередньо до Юрія Григоровича.

Із змістовної частини бесіди, що мала офіційний характер, я виніс таке із сказаного шановним Юрієм Григоровичем:

  • справа Протоколу ОУР нікого в ОУР не цікавить. Тому Юрій Григорович не має ні бажання, ні часу відповідати на Запит.
  • "Протокол ОУР десь існує", - це дослівно сказане Юрієм Григоровичем з приводу місця знаходження Протоколу ОУР.
  • У справі отримання Протоколу ОУР необхідно звертатися до голови ОУР О.Руденка-Десняка або до секретаря ОУР О.Григоровича. Або до голови тієї регіональної організації-члена ОУР, до якої я належу, як член ОУР.

 Нижче, як член ОУР і як особа, що уважно стежила за розвитком ситуації з Протоколом ОУР, хотів би дати такий коментар.

  • Розкол в ОУР на ІІІ Конгресі на "московську групу" та "регіони АУГР" стався в першу чергу через порушення Статутів під час виборів, як в НКА, так і в ОУР. Протоколи в цьому випадку могли б бути юридичними доказами у формальній суперечці з приводу того, хто є керівництвом в обох організаціях, а також чи мало право нинішнє керівництво вносити зміни до Статуту ОУР. Гадаю, що саме з цих причин члени обох організацій так і не були ознайомлені з протоколами. Хоча публікація протоколів є статутним обов'язком керівництва.
  • Мене дивує той факт, що один з керівників ОУР (що до того ж керує інформаційним блоком роботи в ОУР) так загально повідомляє про місце знаходження базового документа ІІІ Конгресу. Очевидно, що ОУР приховує інформацію від членів організації, що є порушенням Статуту.
  • Як людина, що постійно працює з інформацією про діаспору у Росії, я маю сумніви у твердженні, що справа Протоколу ОУР турбує лише мене. Більше того, судячи з реакції пана Юрія Кононенка, у мене практично не залишилося сумнівів, що отриманий мною документ і є копією Протоколу ОУР (інакше б документ було спростовано без зайвих коментарів). Зайвим доказом може бути фраза сказана Юрієм Григоровичем: "Я не збираюся звіряти кожне слово у надісланому документі", що підтверджує подібність двох документів.

 

У зв'язку з ситуацією, що склалася, я прохаю регіональних керівників ОУР висловитися публічно на тему приховування Протоколу ОУР та вимоги його публікації. Я прохаю вас, члени ОУР, висловити свою точку зору, надіславши Ваші запити на ім'я керівництва ОУР (копії - для публікації на сайті "Кобза"). Без вашої спільної громадської кампанії ми ніколи не будемо ознайомлені з документами ОУР, а вся політика ОУР робитеметься і далі від нашого імені, але без консультацій з нами, а також без всякого звітування перед членством (включно і за фінанси). Беззаконня триватиме і далі, якщо не зустріне належного опору громадської думки.

У випадку отримання від вас підтримки, я готовий провести громадську кампанію під назвою "Хочемо знати правду!", направлену на розсекречення як Протоколу ОУР, так і інших документів ІІІ Конгресу. У випадку, якщо справа Протоколу не викличе відгуку членства, я планую припинити членство, щоб не нести відповідальність за корупцію та безпринципність в ОУР. На мою думку, у 1993 році ми засновували організацію, що мала базуватися на демократичних принципах.

Після обговорення в редакції "Кобзи" ситуації з Протоколом ОУР, було прийнято рішення про публікацію згаданого документа. З нашої точки зору, сайт вичерпав можливості підтвердження документа з боку групи членів-москвичів, що вважають себе керівниками організації ("мос. гр."). В цих обставинах публікацію документа вважаємо своїм громадським обов'язком.

 

З повагою,

Василь Коломацький

Член ОУР (Канада)

 

Адреса:

Vassili Kolomatski

1056 Elgin St.

Newmarket, ON

L3Y 3C1 Canada

 

e-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

дом. 1-(905)-952-0980

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка