Навіть морози не спинять народ.
Навіть морози не спинять народ.

Діаспора підтримує революцію.

Громадяни України, що проживають за кордоном, закликали працівників дипломатичного конкурсу відмежуватися від політики Януковича та перейти на бік народу. Звернення підписали 37 голів та членів українських громадських організацій у 11 країнах світу.

"Ми, громадяни України, що проживаємо на територіях країн розташування дипломатичних місій України, в яких ви працюєте, звертаємося до вас у зв'язку з ситуацією, що склалася в Україні, - сказано у зверненні, - останні події в Україні яскраво показали, що найвищі посадові особи в нашій державі перестали бути легітимною владою. Троє вбитих громадян України, які загинули від рук міліції - це рубікон, який ставить правлячу верхівку поза законом. Зараз вже немає поділів за політичними поглядами, географічними чи мовними ознаками. Є народ і злочинці!"

"Шановні дипломати! Більшість з вас є професійними та високоосвіченими людьми, які добросовісно працюють для України. Більшість з вас чудово розуміє, що влада, яка довела ситуацію в країні до війни за визначенням вже не є владою! Закликаємо вас відмежуватися від політики президента Януковича, засудити його дії та перейти на бік народу! Проявіть свою громадянську позицію! Підтримайте народ України!", - закликають українці за кордоном.

У випадку відсутності реакції дипломати вважатимуться співучасниками злочину.

"Ваша байдужість дозволить злочинному режиму продовжувати кровопролиття! - наголошують громадські активісти, - Визначіться з ким ви, з власним народом, якому ви присягали чи з злочинцем, що довів країну до війни!".

Христина Бондарєва,

Передрук з сайту VIDIA.

http://vidia.org/2014/19561

Революція на Україні триває.
Революція на Україні триває.

На світлинах: Навіть морози не спинять народ. Революція на Україні триває.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка