Перший заступник голови Об'єднання українців Росії

Перший заступник голови Об’єднання українців Росії

 

Народився 14 липня 1958 року у місті Харкові. З 1961 року мешкає в Москві.

Освіта вища, закінчив у 1980 році історичний факультет Московського державного педагогічного інституту, у 1993 році - спеціальне етнологічне відділення історичного факультету Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова. За фахом - вчитель історії, суспільствознавста та права; етнолог, етносоціолог.

З 1975 по 1992 рік працював керівником дитячих колективів у системі позашкільної освіти, піонерської організації та у комсомольських органах, зокрема у ЦК ВЛКСМ. З 1992 по 1993 рік - директор інформаційного агентства "Юнпрес", у 1993 - 1998 роках - третій секретар Посольства України в Російській Федерації, з 1998 року до цього часу працює в Культурному центрі України в Москві, зараз - заступник начальника відділу інформації та діаспори.

Був одним із засновників Товариства української культури "Славутич" та Українського молодіжного клубу в Москві у 1988 році, Бібліотеки української літератури в Москві у 1989 році, Об'єднання українців Москви у 1992 році.

З 1989 року - голова Бібліотечної Ради Бібліотеки української літератури в Москві, у 1992-1993 роках - секретар Об'єднання українців Росії, у 2002-2005 роках - заступник голови Об'єднання українців Росії, з 2002 року - голова Товариства шанувальників української книги. Керівник Об'єднаної прес-служби Федеральної національно-культурної автономії "Українці Росії", Об'єднання українців Росії та Бібліотеки української літератури в Москві.

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка