Новини

 

Опитування, що проводилося на початку серпня ц.р., продемонструвало зниження рівня любові росіян до свого лідера

Рейтинг підтримки президента Росії Володимира Путіна впав до рівня 2013-го року, свідчать результати опитування російського Фонду «Громадська думка» (ФОМ).

Респондентам запропонували відповісти на питання, кого б з кандидатів вони підтримали на виборах, якщо б вони відбулися 12 серпня. 45% опитаних сказали, що проголосували б за Путіна.

Це найнижчий показник за останні п’ять років. Найвищий рейтинг Путіна, 74%, був зафіксований соціологами у 2015 році. У 2014-му російська влада окупувала Автономну республіку Крим на півдні України, а також розв’язала війну на Донбасі.

Завдяки новому мобільному додатку, українці за кордоном зможуть дивитися телеканал 1+1 International

Медіагрупа «1+1 медіа» оголосила про запуск додатку для трансляції україномовного телеканалу 1+1 International, орієнтованого на українську діаспору та українців, які знаходяться за кордоном.

1+1 International – це міжнародна версія популярного в Україні телеканалу «1+1», який раніше був доступним тільки в кабельних мережах та на супутникових платформах. Контент мовника розрахований на всі вікові групи. Тому у додатку доступні як розважальні шоу та мультфільми, так і випуски новин, ток-шоу, а також документальні стрічки.

Митрополит Украинской Церкви в Крыму отслужил молебен для российских войск, признав Россию "нашим Отечеством"

Митрополит Симферопольский и Крымский Лазарь (Швец), постоянный член Священного Синода УПЦ МП, совместно с премьер-министром России Дмитрием Медведевым и другими высокопоставленными чиновниками РФ отметил в Севастополе 28 июля День Крещения Руси, который плавно перетек в День Военно-морского флота России.

29 июля в гарнизонном храме Черноморского флота РФ во имя Архистратига Божия Михаила УПЦ МП в Севастополе был отслужен благодарственный молебен, который возглавил митрополит Лазарь. После молебна этот украинский иерарх, в частности, сказал: "Поздравляю вас с Днем военно-морского флота нашего отечества, в героической истории которого есть яркие истории боевых побед. Благодаря мужеству и отваге многих поколений военных моряков, наша родина являла славу великой морской державы".

Не стало відомого поета, громадського і політичного діяча Івана Драча

У вівторок, 19 червня, після важкої хвороби на 82-му році життя помер український поет Іван Драч.

Про це у Facebook повідомив глава Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач.

За його словами, Іван Драч помер вранці в лікарні Феофанія після важкої хвороби.

"Душа великого поета, кіномитця, громадського діяча відлітає од нас... Ще учора увечері я говорив з дружиною, Марією Михайлівною. Надія лишалась, одначе ж сталося те, що сталося. Іван Федорович заповів поховати його в рідному селі в Теліженцях. Поруч з могилою сина Максима", – написав Тримбач.

21 червня у Володимирівському соборі Києва відбулося відспівування Івана Драча. Цього ж дня видатного українця поховали в  його в рідному селі Теліжинці, що на Київщині,.поряд із могилою сина Максима.

«Друг України в Росії» Дар’я Полюдова зі своїми соратниками провела в Москві акцію за звільнення українських політв’язнів Сенцова, Кольченка й Балуха

27 травня ц.р. у Москві відбулася акція з підтримки незаконно утримуваних в російських в’язницях кримських заручників Олега Сенцова (який оголосив голодування), Олександра Кольченка та Володимира Балуха. Про це повідомила на своїй сторінці Фейсбук сама Дар’я Полюдова, яка за версією «Кобзи» визнана «Другом України в Росії» за 2016 рік.

«Сьогодні громадські та ліві активісти провели серію одиночних пікетів за свободу Сенцова, Кольченка, Балуха, − пише Дар’я Полюдова.

Зичимо сил і здоровя патріоту України!

Дорогий пане Вікторе!

Від імені численних читачів нашого сайту ми щиро вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам здоров’я, сил і нових звершень на громадській ниві, а також щастя Вашим близьким.

Читачі «Кобзи» добре знають Вас через Ваші змістовні аналітичні інтерв’ю, які Ви протягом років даєте нам із Сум. В них не лише факти і статистика життя прикордонної області, але й глибокий аналіз подій, зроблений на основі знання законів суспільства, отриманого Вами протягом десятків років громадської роботи. Ніхто краще Вас не розповість про освіту в Сумах, про місцеві вибори, про мовне питання, церковне життя, про соціально-політичну ситуацію в місті, про перспективи місцевого самоврядування. Ви також знавець українського мистецтва і друг сумських митців. А у цьому році Ви надіслали нам чудові матеріали Обласної мовної конференції, яку самі активно й наполегливо організували та провели. Одним словом, Ви − ідеальний автор «Кобзи»! В часи ж народного гніву, в доленосні часи відкритого пошуку української Істини, Ви пломінний трибун і учасник двох Майданів. Суми можуть пишатися таким патріотом!

На митингах против Путина в преддверии его инаугурации, царил произвол и безнаказанность полиции и прокремлевских сторонников

В суботу, 5 мая,  днем в Москве и еще более чем в 90 городах страны прошла акция сторонников Алексея Навального «Он нам не царь». Акция состоялась за два дня до инаугурации Владимира Путина на пост президента России. Навальный призвал людей выйти на улицы за «право каждого быть гражданином своей страны». 

Задержания участников акции состоялись в 23 российских городах и были максимально жесткими: омоновцы били людей ногами в живот и спину, «прикладывали» лицом к бетонным плитам (на многих плитах потом осталась кровь), и наносили удары дубинками по спине тех, кто пытался защитить товарищей. На Тверскую приезжала карета реанимации, из уезжающих в ОВД автозаков задержанные выглядывали с разбитыми лицами.

Одному из задержанных, Дмитрию Карасеву, «правоохранители» сломали два ребра и отбили печень. Потерпевший попал в московский Институт скорой помощи им. Склифософского.

Національне інформаційне агентство УКРІНФОРМ звертається до керівників українських громад за кордоном з пропозицією про співпрацю

Шановне товариство!

Раді можливості засвідчити Вам повагу і дружні почуття від Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

«Укрінформ» єдине державне інформаційне агентство України зі сторічним досвідом безперервної роботи. Агентство має широку кореспондентську мережу в Україні та за кордоном, готує і поширює найрізноманітнішу за тематикою інформацію, що відзначається оперативністю, достовірністю та виваженістю.

Этот фестиваль проходит в регионе ежегодно с 1976 года

«Шевченковский март» – праздник дружбы народов, который прочно вошел в ежегодный официальный календарь Оренбургского края. Вот и в этом году, 9 марта, в 204-й день рождения великого Кобзаря, в музее истории города Оренбурга собрались почитатели украинской культуры на открытие 42-го «Шевченковского марта».

В числе организатор мероприятия — член Общественной палаты РФ, председатель Оренбургской региональной общественной

В начале марта в Оренбурге состоялась Международная научно-практическая конференция «Девятые Большаковские чтения. Оренбургский край как историко-культурный феномен»

1-2 марта 2018 г. в Оренбурге состоялась Международная научно-практическая конференция «Девятые Большаковские чтения. Оренбургский край как историко-культурный феномен», посвященная 275-летию основания города, 200-летию со дня рождения Н.А. Крыжановского и 100-летию основания государственной архивной службы. Конференция проходила на базе Центральной городской библиотеки им. Н.А. Некрасова, Оренбургской областной универсальной библиотеки им. Н.К. Крупской, Оренбургского государственного педагогического университета. Организаторами форума выступили ведущие научно-образовательные организации Оренбурга, Самары (Россия), Актюбинска, Уральска (Казахстан). Большаковские чтения по традиции сплачивают вокруг себя тех, кто интересуется историей и культурой Оренбургского края с его сложным полиэтничным и поликонфессиональным составом, присущим важному евразийскому, трансграничному региону.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s