У святкових заходах традиційно взяли участь українські артисти

23 серпня в Національному культурному центрі України відзначили 28-му річницю незалежності України.

З вітаннями до присутніх звернулися генеральний директор Центру Валерій Юрченко та Тимчасовий повірений у справах України в Російській Федерації Василь Покотило.

Святковий концерт відкрила Українська народна хорова капела Москви піснею «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Тараса Шевченка. З музично-поетичним привітанням виступив заслужений діяч естрадного мистецтва України, заслужений працівник культури Росії Володимир Праслов.

Заступник виконавчого директора, керівник гуманітарних програм Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» Тетяна Мельник представила двох талановитих співаків – заслужену артистку естрадного мистецтва України Александру Моне та лауреата міжнародних конкурсів Микиту Бурцева.

Александра Моне зачарувала всіх своїми авторськими піснями «Мамине серце», «Піднімайся вище неба», «Моя любов», «Мавка» – у них дивовижно поєдналися мелодійні народні мотиви та сучасна електронна музика.

Гості Центру тепло зустрічали також і улюблені, ностальгійні пісні «Два кольори», «Дивлюсь я на небо», «Гандзя», «Чорнії брови», «Смерека», «Черемшина» і «Родина» у блискучому виконанні Микити Бурцева.

Національний культурний центр України у м. Москві висловлює щиру подяку Президентському фонду Леоніда Кучми «Україна» за допомогу в організації святкового концерту.

Джерело


На світлинах: Учасники святкового концерту. Урочистості відкриває гендиректор НКЦУ Валерій Юрченко. Виступає Тимчасовий повірений у справах України в Російській Федерації Василь Покотило. На сцені українська капела Москви і Володимир Праслов. Під час виконання гімну України. На сцені заступник гендиректора НКЦУ Лариса Боднарук. Співає Александра Моне.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка