Руслан Німчинський, тимчасово повірений України в РФ

У Національному культурному центрі України в Москві – пам’ятні дні

До Дня пам`яті жертв голодоморів в Україні

Працівники Національного культурного центру України в Москві разом зі співробітниками Посольства України в Російській Федерації вшанували пам`ять жертв голодоморів в Україні.

На території Посольства було приспущено державний прапор України, після чого учасники пам`ятних заходів поклали квіти до меморіальної дошки жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Відбулося відкриття книжкової експозиції, в якій представлено карту Голодомору, збірники документів і матеріалів, дослідження вчених та художню літературу. Присутні переглянули фільм, присвячений цим трагічним подіям в історії України.

Джерело: http://ukrcentr.ru/informacijno-prosvitnicka-ta-osvitnya/do-dnya-pamyati-zhertv-golodomoriv-v-ukra%D1%97ni/#more-7989

До Дня Гідності та Свободи

Працівники Національного культурного центру України в Москві та Посольства України в Російській Федерації взяли участь у святкових заходах, присвячених Дню Гідності та Свободи.

Тимчасово повірений у справах України в Російській Федерації Руслан Німчинський відзначив історичну вагу подій межі 2013-2014 років, які назавжди змінили Україну та всіх українців. Він запросив присутніх переглянути книжкову і фотовиставки, які висвітлюють перебіг подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Відбувся перегляд фільму 5 каналу “Революція Гідності. Рік потому”.

Джерело: http://ukrcentr.ru/informacijno-prosvitnicka-ta-osvitnya/do-dnya-gidnosti-ta-svobodi/

 

На світлинах: Руслан Німчинський, тимчасово повірений України в РФ. Вшановуючи жертв геноциду. Виставка літератури, присвячена Голодомору. Перегляд фільму про Голодомор. День Гідності та Свободи. Експозиція до Дня Гідності та Свободи. Література про події Майдану. Знайомство з виставкою. Перегляд фільму «Революція Гідності. Рік потому».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка