КЦУМПочались заняття учнів української недільної школи при Культурному центрі України в Москві.

...Учітесь, читайте
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.
Тарас Шевченко 

В українській недільній школі при Культурному центрі України в Москві 1 жовтня цього року відбулося свято початку нового навчального року , яке відкрив заступник генерального директора Культурного центру України Василенко Юрій Миколайович. На святі першого дзвоника (актовий зал Культурного центру) були присутні: Президент Товариства української культури "Славутич", льотчик-космонавт, двічі герой Радянського Союзу - Попович Павло Романович; заступник голови Товариства української культури "Славутич", доктор медичних наук - Дудко Тарас Миколайович; 1-й секретар Посольства України в Російській Федерації - Мельничук Ігор Сергійович; аташе з питань культури Посольства України в Російській Федерації - Вітушок Марія Анатоліївна, вчителі, учні та батьки.

Право дати перший дзвоник було надано учениці молодшої групи української недільної школи - Мироненко Вікторії. Виступаючі побажали всім школярам міцного здоров'я та успіхів у вивченні історії України, української мови та літератури, українських пісень.

Від імені Міністерства закордонних справ та Посольства України в РФ Мельничук Ігор Сергійович вручив дітям подарунки - шкільні портфелі з начинням, потрібним для навчання. Учні отримали подарунки і від Культурного центру - шкільне приладдя.

Від імені батьків виступила Балтутіна Надія Остапівна, яка у свою чергу привітала  присутніх з початком нового навчального року, висловила щиру подяку керівництву Культурного центру за відкриття української недільної школи та високий рівень організації її роботи, зупинилась на проблемі української освіти в Російській Федерації.

Школа в КЦУМ

Присутніх гостей, вчителів та батьків привітав зі святом переможець Конкурсу на краще читання віршів Т.Г.Шевченка Бацевич Артем, який прочитав вірш Т.Г. Шевченка "І виріс я на чужині".

Свято закінчилось незвичайно. Всі мали можливість поласувати українським караваєм, що його на замовлення Президента Російського союзу пекарів Косована Анатолія Павловича випекли російські пекарі. Відеорепортаж про початок нового навчального року зробила актриса Київського національного драматичного театру ім. І. Франка, заслужена артистка України Любов Богдан.

На світлині: Загальне фото на добру згадку про перший учбовий день в українській недільній школі.

Людмила МЕЛЬНИК, 

начальник відділу інформації та діаспори

Культурного центру України в Москві.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s