Чим завершив Український Молодіжний клуб в Москві 2019 рік

У будівлі Національного культурного центру України в м. Москві 18 грудня 2019 року відбулася відкрита репетиція вистави Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Голова Українського Молодіжного клубу  (УМК)  в Москві, засновник і керівник гурту «Трипільська Русь» Ярослав Копельчук так прокоментував цю подію:

«Напередодні Свята святого Миколая, а саме 18 грудня 2019 року в НКЦУ відбулась значна подія для членів театральної групи «Трипільська Русь». Пройшла відкрита репетиція вистави Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм».

А це, треба сказати, одне з найвидатніших українських творінь. Кілька місяців трипільці репетирували. Вчили тексти, музику, співали, і таки вистава відбулась. На думку всіх глядачів, вийшло гарно, принаймні іншого ніхто не казав. На думку тих хто виступав – вийшло краще, ніж очікувалось, це сказали багато соратників.

Окрема подяка НКЦУ за приміщення і для виступу, і для репетицій. Маємо подякувати і Українській народній хоровій капелі м. Москви за потужний хоровий вокал та гру у «Запорожцеві». Також дякуємо ДК «Авангард», де проходив ряд репетицій і Театрові на Перовській за елементи декорацій, що були на сцені НКЦУ.

Так завершився рік для Українського Молодіжного клубу і для нашої театральної групи. Наступні заходи будуть лише в наступному, 2020 році. Хай він нам принесе перемоги на любих сценах та аренах».

Наприкінці року Мала Рада «Громади Українців Росії» проголосила Ярослава Копельчука «Українцем Росії 2019-го року». Таким чином відзначено окрім його культурної діяльності активну участь у підтримці полонених українських моряків і презентації  культури України на День національної єдності Росії.

Також нагадаємо, що 27 січня цього року виповнюється 230 років від дня народження українського письменника, поета, байкаря  і перекладача, батька Семена Гулака-Артемовського, Петра Петровича Гулака-Артемовського.

Олександр Гвоздик

На світлинах:

1. Ярослав Копельчук, голова УМК, засновник і керівник гурту «Трипільська Русь»

2. Учасники вистави. Другий зліва (з булавою) – Ярослав Копельчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка