Василь Бабенко
Василь Бабенко

Звернення до голів українських громад Росії

Останнім часом в Російській Федерації вкрай ускладнилася ситуація навколо українських громадських інституцій: на підставі деяких статутних порушень рішенням Верховного суду Росії закрито Федеральну національно-культурну автономію українців Росії, направлено позив до Верховного суду Росії про ліквідацію Об'єднання українців Росії.

Враховуючи складність моменту, передусім, зміни парадигм національної політики РФ після «московського манежу», закликаю Голів українських громад Росії не робити й не підтримувати різкі політичні заяви, котрі не призведуть до вирішення проблеми, а лише спричинять до її подальшого загострення, що в кінцевому результаті не сприятиме покращенню стану української громади в Росії, а навпаки, можливо, наступні кроки будуть спрямовані на закриття регіональних українських організацій.

Закликаю усі українські громади Росії виважено, з відчуттям власної відповідальності поставитися до даного моменту, а свою енергію та потенціал спрямувати  на збір та висвітлення в ЗМІ достовірної об'єктивної інформації щодо діяльності національно-культурних товариств, котра буде найкращим доказом того, що діяльність ФНКА УР та ОУР сприяла відродженню й збереженню національних традицій українського народу, розвитку української мови, культури, мистецтва, українських національних шкіл, наукових досліджень в галузі україністики на теренах Росії, а не сіяла розбрат між народами України та Росії.

З надією на порозуміння та підтримку.

Ваші пропозиції та міркування можете надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи зателефонувати 8-9177741122

Василь БАБЕНКО

21 січня 2011 року

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка