У квітні-травні в Республіці Карелія пройшли Дні української культури

У Карелії за участі Українського товариства «Калина» у квітні і травні 2019 року пройшли Дні української культури, повідомляє місцева преса.

Відкрила їх 8 квітня в Центрі національних культур і народної творчості Карелії у Петрозаводську виставка творчості місцевого художника Бориса Родіна «І звучить землі симфонія». У рамках фестивального руху «Аромат національної кухні»  30 квітня в кафе «Казка» було представлено особливості українських національних страв.

Знайомство жителів Карелії з культурою українського народу продовжилося 26 травня в Петрозаводському музичному коледжі ім. К.Е. Раутіо  звітним концертом Лауреата міжнародних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів - народного хору «Українська пісня» (керівник – заслужений   працівник культури РФ, заслужена артистка Карелії Клара Стасюк) за участі  студії естрадного вокалу «АльтернативА» (керівник -  Людмила Литвинович). А 6 червня у Культурно-розважальному центрі столиці Карелії відбувся перший публічний концерт вокальної групи товариства «Калина» «Сімнадцяте літо» (керівник Світлана Рукавішнікова).

Але на цьому заходи Українського товариства «Калина» не завершилися. 12 червня «Сімнадцяте літо» з концертом в рамках проекту «Карелія – світ національних культур» чекатимуть жителі Мєдвєжегорська.

Наш кор.


А світлинах:

  • Афіша концерту народного хору «Українська пісня»
  • Афіша концерту вокального ансамблю «Сімнадцяте літо»
  • Наймолодші учасники Днів української культури – студія «АльтернативА»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка