Світлана Рукавишникова

18 лютого 2017 року у Центрі національних культур та народної творчості Республіки Карелія пройшов концерт народного хору «Українська пісня»

У програмі звучали твори українських та російських композиторів, авторські пісні, пісні в обробці художнього керівника і хормейстера – заслуженого працівника культури РФ, Заслуженої артистки Карелії, Почесного Члена Всеросійського музичного товариства,  Леді Ордена Дружби, нагородженої Знаком Пошани Міністерства культури України, Лауреата Премії Глави Республіки Карелія Клари Миколаївни Стасюк.

У фойє Головою хору Андрієм Литвином була організована виставка світлин, які провели глядачів по життєвому шляху Клари Миколаївни, адже її творчий шлях – це 63 роки.

Незважаючи на негоду (падав сніг і було вітряно), в залі панувала душевна теплота. Зала була переповнена шанувальниками української музичної творчості та народного хору «Українська пісня».

Учасники хору радували глядачів як уже улюбленими піснями, так і новими, які вперше звучали у виконанні хору. Наприклад, «Над окошком месяц» (муз. Попова, сл. Єсеніна); пісня до кінофільму «А зорі тут тихі» – «Песня о тихих зорях» (муз. К. Стасюк, сл. В. Алексеева); «Ой за мостом, мостом» – українська народна пісня; «А в Ярини за двором» – українська народна пісня.

Деякі пісні супроводжувалися підтанцьовками, солістка хору Тетяна Сібєлєва викладалася на всі 100 відсотків: мало того, що вона співала, вона ще й танцювала. Це наша зірочка, прикраса нашого хору. Спасибі їй за це. Та й ми усі, учасники хору, завжди викладаємося на повну силу. Для нас це в радість – дарувати людям радість.

Вдячні глядачі дарували свої оплески і квіти, неодноразово звучали вигуки «молодці!» і «браво!». Одна з глядачок подякувала концертмейстеру Денису Городничому  за віртуозне виконання.

Теплі слова подяки на адресу хору та його керівника висловили перший заступник Міністра з питань національної політики В. Р. Красножон та заступник директора Центру національних культур і народної творчості Т. А. Ледньова.

Концерт закінчився, а люди не поспішали розходитися, хотіли поговорити і сфотографуватися на пам'ять.

Програму концерту вела Голова Правління Карельської республіканської громадської організації «Товариство української культури «Калина»  Світлана Рукавишникова.

Дуже приємно, що в такий непростий час люди приходять послухати українські пісні, а ми, учасники хору, ще з більшою віддачею будемо працювати над створенням нових шедеврів.

Світлана Рукавишникова,

Голова Карельського республіканського громадського товариства "Товариство української культури "Калина"

Від редакції:

Дуже приємно бачити що в російському регіоні активно діє громада, яка регулярно виходить на публіку із концертами, опікується меморіалом Сандормох, а також не забуває писати нам на «Кобзу» репортажі, додаючи гарні фото.

Ми звертаємося до інших регіональних керівників брати приклад.

В.К.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлинах: Світлана Рукавишникова. Вітання від Міністерства з питань національної політики. Клара Стасюк та Олександр Остапчук. Народний хор. Орест Пятибрат та Валентин Рєзнік. Фотовиставка, творчий шлях Клари Стасюк. Перегляд фотовиставки. Подяка глядачів. Тетяна Сібєлєва та Людмила Агапкіна. Чоловічий гурт «Ясени». Вдячні глядачі. Ще декілька запитань наостанок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s