Світлана Рукавишникова

19 січня 2017 р. у Національному культурному центрі України в Москві відбулися урочистий вечір і концерт, присвячені Дню Соборності та Свободи України

Із вітальним словом до присутніх звернувся генеральний директор Центру, заслужений працівник культури України, кандидат мистецтвознавства Володимир Іонов.

Громаду зі святом привітали також тимчасово повірений у справах України в Російській Федерації Руслан Німчинський і (колишня – прим. ред.) голова Українського Конгресу Росії Любов Дяченко.

Після урочистої частини вечора розпочався святковий концерт, програму якого підготував народний хор «Українська пісня» Карельської республіканської громадської організації «Товариство української культури “Калина”» (голова – Світлана Рукавишникова).

Колектив порадував глядачів українськими піснями «Єднаймося, люба родино», «Ой, хмелю, мій хмелю», «Несе Галя воду», «Розпрягайте хлопці коней», «Ой ти дівчино, з горіха зерня», «Тихо над річкою», «Червоная калинонька». Професійному виконанню українських пісень громада українців Карелії завдячує художньому керівникові і хормейстеру, заслуженому працівнику культури РФ, заслуженій артистці Карелії, Почесному члену Всеросійського музичного товариства, Леді Ордена Дружби, Лауреату Премії Глави Республіки Карелія, нагородженій Почесною Грамотою Міністерства культури України, Кларі Миколаївні Стасюк. Концертмейстер – Денис Городничин.

Концерт відбувся при повному залі (близько 100 глядачів), виступаючих приймали тепло, бурхливими оплесками. Багато було квітів та подарунків, чимало було сказано теплих слів на адресу керівника хору та Голови товариства “Калина” від імені Генерального директора Культурного центру України Володимира Іонова, тимчасово повіреного у справах України в Російській Федерації Руслана Німчинського, керівника капели Вікторії Скопенко,  Любові Дяченко, керівника ансамблю “Криниця” Тетяни Ключникової.

Висловлюємо щирі слова вдячності Генеральному директору Центру пану Володимиру Іонову, спеціалісту культурного центру Людмилі Мельник, яка піклувалася нами, проводила екскурсії по Москві та була з нами протягом усіх трьох днів, коли ми перебували у столиці РФ. Допоки є такі люди, наша українська культура та пісні будуть лунати на увесь світ.

Світлана Рукавишникова,

Голова Карельського республіканського громадського товариства "Товариство української культури "Калина"

Від редакції:

Як нам відомо, пані Любов Дяченко вже кілька років тому подала у відставку з посади в Українському Конгресі Росії, тому ми вважаємо що вона є колишнім головою УКР.

Редакція перепрошує за затримку із публікацією.

В.К.

На світлинах: Світлана Рукавишникова. Народний хор «Українська пісня». Світлана Рукавишникова, Наталія Пройденко та Валерій Булгаков. Тетяна Сібєлєва, солістка хору. Подяка від директора Центру. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Пора выбирать — Алексей Навальный

8BE508A2-8376-44DC-A4EC-E84056BEDDB8 w1597 n r0 s