Калина (Петрозаводськ)

Шановні друзі!

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
Здоров’я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядою хай завітає,
Щастям безмежним Вас благословляє!

Світлана Рукавишникова

У Петрозаводську відбувся святковий захід «В єдності наша сила»

12 листопада 2017 року в кінотеатрі «Калевала» м. Петрозаводська з успіхом пройшов святковий захід «В єдності наша сила». У фойє кінотеатру була представлена презентація марійського та естонського товариств, а Товариство української культури «Калина» запропонувало мешканцям міста скуштувати українські національні страви: вареники з картоплею та сиром, пиріжки з капустою та бутерброди з салом. Виставку книг та журналів  марійською  мовою представив голова товариства «Марійці Карелії» М.А. Ассесоров. Виставку від естонської громади представила заступник голови Товариства дружби з Естонією «Вогнище» Є.І. Воєнушкіна.

Упродовж свята відбувся концерт творчих колективів національних громадських організацій. Відкрився захід відеороликом про День народної єдності. Розпочала концертну програму голова Правління КРОО «Калина» Світлана Рукавишникова, яка запросила на сцену з вітальними словами − заступника Міністра національної та регіональної політики Олександру Єршову та начальника відділу громадських зв'язків адміністрації Петрозаводського міського округу Жанну Малєєву, які подякували КРГТ “Калина”, гостям та учасникам заходу.

Голова Товариства української культури Світлана Рукавишникова

Шевченко звучав українською, російською, англійською, німецькою і навіть фінською мовами!

Карельська республіканська громадська організація «Товариство української культури «Калина» спільно з національною бібліотекою Республіки Карелія 11 квітня провели щорічні Шевченківські читання на тему «Т.Г. Шевченко та російська література». В цьому році це були 24 читання.

Голова Товариства української культури Світлана Рукавишникова

Концерт тривав понад дві години, але глядачі не поспішали розходитись по його завершенню, вітали та бажали успіхів у творчій діяльності та особистому житті.

6 квітня у великому залі державної філармонії Петрозаводська відбувся Гала-концерт до Днів української культури у Республіці Карелія. Він проводиться щорічно, вже понад 20 років поспіль. Організовують його за ініціативою Карельської республіканської громадської організації «Товариство української культури «Калина», за сприяння Міністерства культури Республіки Карелія, Центру національних культур та народної творчості.

Світлана Рукавишникова

18 лютого 2017 року у Центрі національних культур та народної творчості Республіки Карелія пройшов концерт народного хору «Українська пісня»

У програмі звучали твори українських та російських композиторів, авторські пісні, пісні в обробці художнього керівника і хормейстера – заслуженого працівника культури РФ, Заслуженої артистки Карелії, Почесного Члена Всеросійського музичного товариства,  Леді Ордена Дружби, нагородженої Знаком Пошани Міністерства культури України, Лауреата Премії Глави Республіки Карелія Клари Миколаївни Стасюк.

У фойє Головою хору Андрієм Литвином була організована виставка світлин, які провели глядачів по життєвому шляху Клари Миколаївни, адже її творчий шлях – це 63 роки.

Світлана Рукавишникова

19 січня 2017 р. у Національному культурному центрі України в Москві відбулися урочистий вечір і концерт, присвячені Дню Соборності та Свободи України

Із вітальним словом до присутніх звернувся генеральний директор Центру, заслужений працівник культури України, кандидат мистецтвознавства Володимир Іонов.

Громаду зі святом привітали також тимчасово повірений у справах України в Російській Федерації Руслан Німчинський і (колишня – прим. ред.) голова Українського Конгресу Росії Любов Дяченко.

Після урочистої частини вечора розпочався святковий концерт, програму якого підготував народний хор «Українська пісня» Карельської республіканської громадської організації «Товариство української культури “Калина”» (голова – Світлана Рукавишникова).

Світлана Рукавишникова

Святкуємо Міжнародний День рідної мови

За ініціативою Карельської республіканської громадської організації «Товариство української культури «Калина», при сприянні Центру національних культур і народної творчості Республіки Карелії, 25 лютого 2017 року у великому залі Центру відбувся міжнаціональний літературно-музичний вечір «Рідна мова душа народу», присвячений Міжнародному Дню рідної мови.

Андрій Литвин

Земляки з Полтавщини про колишнього односельця Андрія Литвина

Тепло згадують мешканці села Пришиб, що на Полтавщині, Андрія Литвина – українця, який уже стільки років поспіль живе у Карелії, серцем і думками залишаючись близьким до України. Влітку нинішнього року пан Андрій відвідав Україну. Він був делегатом VI Всесвітнього Форуму Українців у Києві, а також завітав на свою малу Батьківщину – у Пришиб. Про це розповідає місцеве інтернет-видання «Пришибська громада».

Клара Стасюк

Коллеги и единомышленники поздравляют с юбилеем удивительную и талантливейшую женщину – Клару Стасюк.

Клару Николаевну Стасюк знают не только в Карелии, но и за ее пределами. Она многолетний художественный руководитель и хормейстер народного хорового коллектива «Українська пісня»; Заслуженный работник культуры РФ; Заслуженная артистка Карелии; Почетный член Всероссийского музыкального общества, Кавалер Ордена Дружбы, Кавалер Знака Пошаны Министерства культуры Украины; Лауреат Премии Председателя правления республики Карелия. Награждена Юбилейной Медалью Т.Г. Шевченко. 21 декабря нынешнего года Клара Николаевна отмечает свой 85-летний юбилей. Коллеги попросили разместить на «Кобзе» рассказ об этой удивительной женщине. Наш редакционный коллектив в свою очередь присоединяется к поздравлениям и желает Кларе Стасюк здоровья, благополучия и жизненного оптимизма!

Світлана Рукавишникова

У суспільно-культурному центрі НКО Петрозаводська відбувся святковий захід до Дня толерантності

Свято "Національний достаток" за проектом Карельської республіканської громадської організації "Товариство української культури " Калина" відбулося  у рамках заходів відомчої програми Комітету соціального розвитку Адміністрації Петрозаводського міського округу «Відкритий діалог: розвиток інститутів громадянського суспільства і гармонізація міжнаціональних відносин на території Петрозаводського міського округу» на 2016-2018 роки.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Уфимський філіал МДГУ ім. М.О. Шолохова

Уфимський  філіал МДГУ ім. М.О. Шолохова