Пам'ятаємо

Ця книга є альбомним виданням другої доповненої версії виставки, також названої “Holodomor: The Ukrainian Genocide”

Книга створена Ліґою Українців Канади і Дослідним Інститутом “Україніка” та опублікована видавництвом “Гомін України” у 2014 році. Цей проект заініційовано виключно з моральних поглядів, тобто, щоб посприяти утвердженню історичного факту, що проти українського народу таки був застосований Москвою геноцид Голодомором.

У цьому виданні злочин Голодомору вписаний в контекстах створення совєтсько-російської імперії 1920-х і 1930-х роках і Конвенції Організації Об’єднаних Націй про Запобігання і Покарання Злочину Геноциду (1948 р.).

 

Це видання всебічно охоплює ключові аспекти Голодомору: комунізм і національне питання в Україні; колективізація; нищення українського селянства і наслідки; опір проти колективізації і совєтської влади; чому, як і ким був організований Голодомор; людські втрати через Голодомор; свідчення очевидців і тих, що пережили Голодомор; питання прикриття і заперечення Голодомору; акції протесту і намагання допомоги голодуючим; питання всесвітнього обізнання з Голодомором; Голодомор у публікаціях; юридичне визнання Голодомору, як злочин геноциду.

У книзі подаються розсекречені ключові совєтські документи і чисельні офіційні заяви тих совєтських лідерів, які відповідальні за Голодомор. Ці документи остаточно вирішують питання про плановість Голодомору сталінським совєтським режимом.

Видавці надіються, що для читача ця за змістом доступна книга, служитиме посібником для освітніх та інформаційних потреб.

З огляду на те, що книга є завершенням неприбуткового проекту, усі кошти з продажі книги призначені на покриття видатків, зв’язаних із створенням і друком книги та продовженням дослідної роботи про Голодомор.

Джерело:http://www.lucorg.com/news.php/news/9128

Додаткова інформація:

https://uk.wikipedia.org/wiki/

http://pidruchniki.com/16320716/istoriya/golodomor_1932-1933_ukrayini_yogo_prichini_naslidki

http://history.sumynews.com/xx/1929-1938

http://history.sumynews.com/news/item/717-v-niu-yorku-i-vinnipezi-hovoryly-pro-holodomor-na-sumshchyni.html

http://oril.exo.in.ua/?page=new&id=781

02

На світлинах: Пам'ятаємо. Жахи Голодомору.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка