Голова Міської української національно-культурної автономії м. Казані Володимир Миколайович Любченко

Редакція “Кобзи” з задоволенням надасть нашу інформаційну “трибуну” колегам пана Володимира Любченка і всім українським громадам Росії, кому це потрібно

До редакції незалежного сайту діаспори “Кобза” - українці Росії” звернувся з листом голова Місцевої української національно-культурної автономії міста Казані пан Володимир ЛЮБЧЕНКО. Виставляємо його листа, щоб наші читачі могли самі познайомитись з цим офіційним зверненням українців міста Казані. І запевняємо шановного пана Володимира та його колег: наша редакція з задоволенням приймає Вашу пропозицію і обіцяє надалі давати “зелене світло” матеріалам із столиці Татарстану і забезпечувати інформаційну підтримку української національно-культурної автономії Вашого міста, що незабаром буде відмічати своє 1000-ліття. Ми будемо співпрацювати з вами, дорогі друзі – казанські українці, також само, як це робимо і по відношенню до наших друзів із інших українських громад Росії.

Ми навіть готові відкрити на сайті окремі рубрики кожному регіональному українському товариству. Але при одній умові: якщо за рік під нею буде виставлено не менше 12 публікацій про буття, проблеми, людей вашої громади. Робота з регіонами – це головний напрямок діяльності незалежного сайту діаспори “Кобза” - українці Росії”.

Повинні повідомити нашим читачам, що перш за все завдяки тій підтримці, що наша редакція відчуває з боку регіональних видань українських громад - із Петропавловська-Камчатського і Краснодару, Вороніжу, Нижньокамська і Сургуту, Мурманська і Петрозаводська, Самари, Тюмені і Південно-Сахалінська, від об’єднаної прес-служби пана Юрія Кононенка - рейтинг незалежного сайту діаспори “Кобза” - українці Росії” за останні два місяці виріс зразу більш ніж на 15-20 пунктів і він зараз займає 21-30 місце (за день, тиждень і місяць) серед 408 українських громадсько-політичних сайтів, що знаходяться на обліку у системи Bigmir.net. Це і ваше досягнення, дорогі наші колеги! Плекаємо надію на подальший розвиток нашого плідного співробітництва і запрошуємо до нього нові українські громади Росії.

З повагою,

В.о. директора незалежного сайту діаспори “Кобза” - українці Росії”

Андрій БОНДАРЕНКО,

Заслужений журналіст України.

 

Местная украинская национально-культурная автономия города Казани

420111, г. Казань, ул. Островского, д. 23, почтовый адрес: 420132, г. Казань, а/я 140

тел/факс (8432) 92-16-06, тел.: (8432) 47-02-66, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Исх. №007-16/02-05 от «16» февраля 2005 г.

Исполняющему обязанности директора сайта «Кобза» - украинцы России г-ну Бондаренко Андрею Васильевичу

Уважаемый Андрей Васильевич! Пришло время и к нам украинским «казанским сиротам». Наконец появилась возможность общаться с Вами по сайту www.kobza.com.ua, пользующимся огромным спросом.

С 1994 года в городе Казани осуществляет деятельность Казанское городское общественное объединение «Украина», целями которого являются сохранение и развитие украинской культуры и народных традиций, исторической памяти украинцев, проживающих на татарстанской земле, сохранение и изучение украинского языка, гармоничное развитие межнациональных отношений, взаимообогащение культур России, Татарстана и Украины, развитие экономического сотрудничества.

В настоящее время общество перерегистрировано в Местную украинскую национально-культурную автономию города Казани и объединяет более десяти тысяч украинцев, проживающих в столице Татарстана. Всего же в республике проживает более 40 тысяч граждан России, относящих себя к украинской общности и более тысячи человек - граждан Украины.

Основной задачей национально-культурной автономии на сегодня является развитие культурных и экономических связей между столицей Республики Татарстан, которая в 2005 году будет праздновать свое тысячелетие, и регионами Украины. Местная украинская национально-культурная автономия города Казани принимала активное участие в проведении выборной компании на Украине. Члены Правления нашей автономии (Савчук Борис, Козлов Игорь, Любченко Владимир) были наблюдателями от Всемирного Конгресса Украинцев в городах Днепропетровске, Харькове, Сумах, Лебедине и Ахтырке.

В столице нашей республике, г. Казани, вот уже 10 лет работает украинское отделение воскресной школы.

В прошлом году на очень высоком уровне прошел Третий фестиваль украинцев Татарстана, а в начале 2005 года в Доме Дружбе Народов Республики Татарстана прошло театрализованное представление «Ночь перед Рождеством (почти по Гоголю)» по произведению местного казанского поэта Валерия Полтавца.

Просим Вас включить нас на Ваш сайт. Мы, в свою очередь, обязуемся предоставлять всю информацию по работе автономий в Республике Татарстан и Марий Эл, а также, по возможности, не могли бы Вы выслать, по вышеуказанной электронной почте, информацию об украинских организациях, которые имеют свою электронную почту и хотели бы с нами сотрудничать.

Верим, что Вы поддержите нас в решении стоящих перед нами задач и окажете нам информационную и, по возможности, другую поддержку.

С уважением,

Володимир ЛЮБЧЕНКО

председатель Местной украинской национально-культурной автономии г. Казани.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Провідники Міської української національно-культурної автономії міста Казані

На світлинах: Голова Міської української національно-культурної автономії м. Казані Володимир Миколайович Любченко. Провідники Міської української національно-культурної автономії міста Казані (зліва направо): голова ревізійної комісії Ігор Борисович Козлов, голова автономії Володимир Миколайович Любченко, прес-секретар автономії Софія Михайлівна Худякова, у другому ряду - заступник голови Міської української національно-культурної автономії Борис Якович Савчук.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка