Депутат, почесний будівник і лідер українців Набережних Човнів Михайло КулішДві відмінні оцінки за життя голови національно-культурної автономії українців міста Набережні Човни «Батьківщина»

Минулої п’ятниці, 20 листопада, голові Місцевої української національно-культурної автономії міста Набережні Човни „Українська громада „Батьківщина" Михайлу Миколайовичу Кулішу, депутату Державної Ради Республіки Татарстан, виповнилося 55 років.

Необхідно додати,що нещодавно наш колега по українській громадській роботі був удостоєний звання «Почесний будівник Республіки Татарстан», за свій вклад в розвиток галузі. У зв’язку з цим члени Місцевої української Національно-Культурної автономії м. Казані через сайт «Кобза-Українці Росії» передають свої вітання ювіляру та бажають йому щастя, міцного здоров’я, подальших успіхів у праці, здійснення найзаповітніших мрій.

Микола Миколайович віддав не один рік свого життя на розвиток українства в Республіці Татарстан, зокрема в своєму місті Набережних Човнах. Він ніколи не залишався байдужим до рідної Батьківщини та народу. Нехай наша особлива подяка буде адресована батькам Михайла Миколайовича, що виховали в ньому відповідальну людину та справжнього патріота.

Клавдія ТАТАР,

заступник голови

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Михайло Куліш,  Клавдія  Татар, Володимир Любченко

На світлинах: Депутат, почесний будівник і лідер українців Набережних Човнів. Михайло Куліш, Клавдія Татар (заступник голови української НКА м. Казані, керівник Молодіжного руху), Володимир Любченко (голова української НКА м. Казані).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка